Son birkaç saat her kripto para biriminin hayali gerçek oldu. Özellikle altcoin sahipleri için, son birkaç saat iyi bir servetten başka bir şey getirmedi. Şimdi piyasa boğaları geri döndü ve heyecan zirve dorukta.

Altcoin Sezonu Geri mi Döndü? Pompalanan Altcoinler Bitcoin

Son birkaç saat her kripto para biriminin hayali gerçek oldu. Özellikle altcoin sahipleri için, son birkaç saat iyi bir servetten başka bir şey getirmedi. Şimdi piyasa boğaları geri döndü ve heyecan zirve dorukta.

Birkaç saat içinde, piyasaya milyarlarca dolar eklediler ve şu anda 240 milyar dolar civarında duruyor. Kazançların çoğu, Bitcoin göreceli kazançların tadını çıkararak altcoinlerden geldi.

Bitcoin yaklaşık % 8 kazanç elde ederken, diğer büyük paralar Bitcoin SV % 90'a varan sıçrama kaydediyor. Bununla birlikte, altcoinlerin çoğunluğu % 10 ila % 30 arasında kazançlar görüyor. Peki bu altcoin sezonunun geri dönüşü anlamına mı geliyor?

Altcoin Sezonu

2019 yılı altcoinler için iyi geçmedi. Bu süre zarfında, piyasa genellikle diğer kripto para birimleri tarafından daha iyi performans gösteren Bitcoin'i görüyor. Ayrıca, yatırımcılar pazar liderinden daha iyi performans gösteren diğer kripto para birimlerini seçtikçe, BTC baskınlığı düşüyor.

Şimdiye kadar, tüm bunlar gerçekleşti. Bitcoin % 8 artarken, Ethereum ve XRP sırasıyla % 14 ve % 13 arttı. Aynısı, çift haneli kazançların tadını çıkaran ilk on kripto para biriminin bulunduğu diğer büyük kripto para birimleri için de geçerlidir.

Pazar hakimiyeti ile ilgili olarak günün erken saatlerinde biten Bitcoin % 68'in üzerinde piyasa hakimiyetinde iken bu yazıyı yazarken  % 66.5'e düştü. Altcoinlerin Bitcoin'den daha iyi performans göstermeye devam etmesi durumunda bunun düşmeye devam etmesi bekleniyor. Bununla birlikte, Bitcoin sahipleri, hakimiyeti % 60'ın altına düşmedikçe endişelenmemeli.

 Altcoin sezonu geri döndü. Ve daha iyi bir zamanda gelemezdi. Bitcoin önümüzdeki birkaç ay içinde blok yarılanmasından esinlenerek yeni zirvelere yükselecek. Altcoinler, Bitcoin rallisine başlamadan önce başlıyor. Altcaoin sezonu, altcoinlerin bir miktar hakimiyet kazandığını görecek ve önümüzdeki yarıda Bitcoin'e kaybetmekten kaçınacak. Şimdi biriktirdikleri egemenlik, güçlü desteğe sahip olmalarını sağlayacak ve Bitcoin bunlardan daha iyi performans göstermeye başlarsa daha yüksek düşük seviyeler sağlayacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ