Altcoin sezonu beklemek zorunda kalabilir. Kripto para piyasasında küresel satışların ardından bir dalış yaptıktan sonra, Bitcoin hakimiyeti tekrar yükselişte.

Altcoin Sezonu mu?: Hedera Hashgraph Tezos, Neo ve Chainlink’te Son Durum

Altcoin sezonu beklemek zorunda kalabilir. Kripto para piyasasında küresel satışların ardından bir dalış yaptıktan sonra, Bitcoin hakimiyeti tekrar yükselişte. CoinMarketCap grafiğindeki en son verilere göre, BTC hakimiyeti 17 Şubat'ta % 63,29 seviyesinde kaldı.

Bunu takiben, geçtiğimiz hafta önemli ralliler yayınlayan az bilinen altcoinler bir kez daha düşüş trendiyle karşı karşıya kaldı.

Tezos

Akran coinlerden daha iyi performans gösteren Tezos [XTZ], son yedi gün içinde % 31'in üzerinde artış kaydetti. XTZ boğalar pozisyonunu korumak için mücadele ederken, son 24 saat içinde koinin fiyatını daha önce ihlal edilen anahtar seviyesinin altına çekerek % 8.27 düştü. Yazı sırasında XTZ, 2.013 milyar dolarlık piyasa değeri ile 2.90 dolar değerinde.

Tezos’un 24 saatlik işlem hacmi 239.9 milyon $ olarak kaydedildi, bunun % 18.53'ü MXC platformunda XTZ / USDT işlem çifti üzerinden işlem görüyordu.

Neo:

14 Şubat'ta 16.72 $ değerle tamamladıktan sonra NEO destek seviyesine yakın işlem görüyordu. Binance Futures'ın yakın zamanda NEO / USDT kalıcı sözleşmesi başlattığı duyurusu, piyasa değerine göre 19. en büyük kripto para birimi olan NEO'nun son 24 saat içinde % 9.87 oranında azalması nedeniyle madeni paraya çok az yardımcı oldu.

Kripto para, yazının yazıldığı sırada 974 milyon dolarlık piyasa değeri ile 13.81 dolar olarak fiyatlandırıldı. Ayrıca NEO 24 saatlik işlem hacmini 1,14 milyar dolar olarak kaydetti.

Chainlink

Pozitif bir ralliyi uzun süre koruduktan ve yakın zamanda bir ATH kurduktan sonra, LINK boğaları, tüm pazar kırmızıya döndüğünde destek seviyesine yakın bir şekilde mücadele ediyor gibi görünüyordu. Yazının ayzıldığı sırada LINK, 1.409 milyar dolarlık piyasa değeri ile 4.03 dolar olarak fiyatlandırıldı. 254 saatlik işlem hacmi 581,7 milyon $ olarak gerçekleşti.

Hedera Hashgraph:

Google'ın yönetim kuruluna katılmasının duyurulmasıyla katalize edilen bir meteorik ralliye tanık olduktan sonra Hedera Hashgraph [HBAR] kısa bir süre sonra bir düşüş yaşadı ancak kazançlar kaydetti. HBAR, son 24 saat içinde % 7.82 oranında arttı ve fiyat 0.049 $ olarak belirlendi. HBAR 160 milyon dolarlık piyasa değeri ve 24 saatlik 46.35 milyon dolarlık işlem hacmi kaydetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ