FRONT, DG ve QSP, BTC 38.000 $ seviyesini geri kazandıktan sonra %40'tan fazla yükselen altcoin listesine katılıyor.

FRONT, DG ve QSP, BTC 38.000 $ seviyesini geri kazandıktan sonra %40'tan fazla yükselen altcoin listesine katılıyor. Kripto yatırımcıları, daha geniş kripto para piyasasının yeşil görmesi ve Bitcoin (BTC) fiyatının 38.000 dolar civarında işlem görmesi nedeniyle 26 Ocak'ta bir kez daha umut hissetmeye başlıyor. Bu kırılmaya rağmen, Trader'lar Federal Rezerv'in faiz oranlarını artırma planlarını açıklamasının beklendiği Federal Açık Piyasa Komitesi toplantısı öncesinde temkinli davranıyorlar.

Yükseliş hissi geri dönmeye başladığında, dip alıcılar olası bir piyasa rallisinden önce bir pozisyon elde etmeye çalıştıkça, birkaç altcoin projesi fiyatlarının %41'den fazla arttığını gördü.

24 saatlik en yüksek fiyat değişimine sahip ilk 7 token

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView'den elde edilen veriler, son 24 saatte en çok kazananların Frontier (FRONT), Decentral Games (DG) ve Quantstamp (QSP) olduğunu gösteriyor.

Bithumb'da Sınır Listeleri

Frontier, kullanıcıların tek bir arayüzden birden fazla blok zinciri ağında kripto varlıklarını depolamasına, kazanmasına, takas etmesine ve bunlara yatırım yapmasına izin vermek için tasarlanmış, zincirden bağımsız, merkezi olmayan bir finans toplayıcıdır.

Cointelegraph Markets Pro'dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 24 Ocak'ta FRONT için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph'a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

VORTECS™ Puanı (yeşil) ve FRONT fiyatı

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, FRONT için VORTECS™ Skoru 23 Ocak'ta yeşil bölgeye yükseldi ve ertesi gün fiyatın %100 artmasından yaklaşık 33 saat önce, 24 Ocak'ta 86'ya yükseldi.

FRONT fiyatındaki artış, token Kore merkezli Bithumb kripto para borsasında listelenmesiyle ortaya çıktı.

Decentral Games, ICE Pokerini Piyasaya Sürüyor

Decentral Games, kullanıcılara teşvikli oyun, kendi kendine saklama ve getiri sağlayan Metaverse varlıklarının delegasyonu yoluyla geçimlerini sağlama fırsatı sunan, oynayarak kazanılan bir oyun protokolüdür.

Cointelegraph Markets Pro ve CoinGecko'dan alınan veriler, DG'nin fiyatının %55 artarak 25 Ocak'ta 0.236$'dan düşük bir seviyeden 26 Ocak'ta günlük en yüksek seviyesi olan 0.366$'a yükseldiğini gösteriyor.

DG/USD 1 saatlik grafik

DG'nin fiyatındaki artış, ICE poker oyunu protokollerinin beta sürümünün artık yayında olması ve kullanıcıların sanal gerçeklik silüeti ICE poker salonunda avatarlar oluşturmalarına ve para kazanmalarına olanak sağlamasıyla geliyor.

Bitcoin analistleri haftalık kapanışa odaklandıkça BTC fiyatı 38 bin dolara ulaştı

Quantstamp Hizmetleri Yüksek Talep Görüyor

Blockchain güvenlik ve kod denetim sağlayıcısı Quantstamp, token fiyatının Çarşamba günü %66 artarak günlük en yüksek 0,357 $'a ulaştığını gördü.

Cointelegraph Markets Pro'dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 23 Ocak'ta QSP için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

VORTECS™ Skoru (yeşil) ile QSP fiyatı karşılaştırması

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, QSP için VORTECS™ Skoru, fiyatın sonraki iki gün içinde %69'luk bir ralli gerçekleştirmesinden yaklaşık 10 saat önce, 23 Ocak'ta 73'e yükseldi.

QSP'nin yükselen fiyatı, CasperSwap merkezi olmayan borsa kodu ve MakersPlace NFT pazarı da dahil olmak üzere Quantstamp ekibi tarafından birden fazla proje için yürütülen bir dizi denetimi takip ediyor.

Genel kripto para piyasa değeri şu anda 1.734 trilyon dolar ve Bitcoin'in hakimiyet oranı %41.8.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler yalnızca yazara aittir ve Cointelegraph.com'un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ