Bitcoin düşmanı Peter Schiff, fiyatın 5.000 doların üzerine çıkmadan önce 4.000 doların altına düştüğü Bitcoin'i eleştirmeye devam ediyor.

Altın Aşığından Bitcoin Açıklaması: Az Kaldı Çökecek

Bitcoin düşmanı Peter Schiff, fiyatın 5.000 doların üzerine çıkmadan önce 4.000 doların altına düştüğü Bitcoin'i eleştirmeye devam ediyor.

Son iki gün içinde, Bitcoin değerinin yaklaşık yüzde 50'sini kaybetti ve bugün erken saatlerde 4.000 $ fiyat seviyesinin altına düştü. Şimdiye kadar, BTC 5,450 dolarlık bölgeye geri döndü.

Ancak, ünlü Bitcoin düşmanı Peter Schiff, BTC'nin 4.000 doların altına düşmesinin mümkün olduğunu düşünüyor.

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Bitcoin'i tutup tutmamanın çok hızlı bir şekilde değer kaybettiği kadar önemli olmayacağını söyleyerek, cüzdanından BTC'ye erişimini kaybetmekten çok üzülmediğini söyledi.

Mike Novogratz hala BTC'ye inanıyor

Galaxy Digital'in başkanı Mike Novogratz, hala Bitcoin'in gücüne inanıyor. BTC ve kripto paraların her zaman güven ile ilgili olduğunu tweetliyor. Ve şimdi, tweet'leri, büyük geleneksel varlıklara küresel güven arttıkça, son fiyat çöküşüne rağmen Bitcoin'e geri dönüyor.

Ancak birçoğu, güvenli bir liman varlığı olarak adlandırılma ayrıcalığını kaybettiğini söyleyerek Bitcoin'deki hayal kırıklıklarını paylaşıyor. Ekonomist ve yazar Holger Zschaepitz tweetleri de şu şekilde:

“Bitcoin, mevcut küresel pazar çöküşü sırasında güvenli liman varlığı olmadığını kanıtlıyor - iki günde % 50 düştü.”

Bitcoin fiyatı yakında iyileşecek mi?

Trader Crypto Moon Carl, Bitcoin için dibe ulaştığına inanıyor ve bu dip seviyenin 3,900 dolar olduğunu iddia ediyor.

Trader @CanteringClark, Bitcoin azalmaya devam etse bile daha sonra iyileşmesinin çok daha kolay olacağını düşünüyor.

“Teklif yok, sadece BTC için daha da kötüye gidecek. Bu anormal bir olay, tek teselli,% 100 BTC hamlesinden sonra çok daha kolay olacak. Bu düşük şamandıra ve likit olmayanın sınırlayabileceğinizden daha hızlı uçacağı bir yere tahsis etmeye dönün.

Analist Michael van de Poppe'in şu anda piyasalardaki durum hakkında, kripto para da dahil olmak üzere söyledikleri şöyle:

 “Hisse senedi piyasaları rahatlama rallisini görecek ve daha sakin bir gün gösterecek. Hafta sonu, muhtemelen bu pazarlarda genel olarak kısa vadeli bir rahatlama bulabileceğimiz ülkeler için daha fazla kilitlenme gösterecektir.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ