Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Fed'in devasa faiz indiriminin ardından Bitcoin’i topa tutuyor.

Altın Tutkunu Peter Schiff Bitcoin’e Vurmaya Devam Ediyor

Euro Pacific Capital CEO'su Peter Schiff, Fed'in devasa faiz indiriminin ardından Bitcoin’i topa tutuyor.

Şimdi değilse ne zaman?

Bu, önde gelen kripto para biriminin dün ABD Federal Rezervi tarafından açıklanan 50 baz puan acil durum indirimi nedeniyle Peter Schiff'in Bitcoin boğalarına sorduğu bir soru.

Schiff, Fed'in pervasız politikalarına yanıt vermezse BTC'nin gelecekte yükselebileceğini düşünmüyor.

Fed Güdümlü Ralli Yok

En iyi kripto para birimi Fed haberlerinden sonra yüzde 1,6'dan fazla arttı, ancak kazançları hızla buharlaştı.

Satoshi Nakamoto'nun ABD merkez bankasının önceki 50 bps faiz oranını uygulamasından sadece birkaç gün sonra Bitcoin teknik incelemesini açıkladığını belirtmek gerekir.

Fed'in ABD Başkanı Donald Trump tarafından para baskısını hızlandırması için baskı altına alındığında kripto para biriminin başarılı olması gerektiği düşünüldüğünde, Schiff başka hangi koşullarda toplanacağını anlamıyor. Bu nedenle, tüm Bitcoin yatırımcılarına kripto varlıklarını satmalarını tavsiye ediyor.

Bitcoin Tutkunları Mücadele Ediyor

Schiff'in Bitcoin tweet'i kaçınılmaz olarak, kripto para topluluğunun birçok üyesinin sadık eleştirmeni sallamaya çalışırken viral oldu.

Bir kullanıcı Bitcoin'in para birimi olarak kullanılabileceğini yazdığında, Schiff derhal '1 BTC 1 BTC'dir' mantrasını, insanların sadece fiyat üzerinde spekülasyon yapmak için tuttuğunu söyleyerek reddetti.

Bazı Bitcoin tutkunları, Schiff'in tweet'inin turuncu madeni para için boğa olduğunu düşünüyor, çünkü kriptoya iftira atma (ironik olduğu) için yaptığı her girişim düzeltmelerin altını işaret ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ