Purse destek müdürü Eduardo Gomez, yaptığı açıklamada firmanın satın alma fırsatlarına açık olduğunu söyledi

Amazondan Bitcoin İle Ürün Alınmasını Sağlayan Girişim Lansmanından Altı Yıl Sonra Kapanıyor

Purse destek müdürü Eduardo Gomez, yaptığı açıklamada firmanın satın alma fırsatlarına açık olduğunu söyledi

Konuyu bilen bir kaynak Purse'nin bol miktarda geçidi olduğunu söyledi, ancak yönetim ve kurucu ekip kendi işlerini yapmak istedi

İnsanların Bitcoin ve Bitcoin Cash kullanarak indirimli fiyatlarla Amazon'dan ürün satın almalarına izin veren Kripto Para Cüzdanı kapanıyor.

Haberleri Perşembe günü açıklayan San Francisco merkezli Purse, 26 Haziran'da faaliyetlerini durduracağını söyledi. O zamana kadar firma devam eden siparişler ve para çekme işlemleri için destek sunmaya devam edecek.

“İyi bir koşumuz vardı. Ancak mevcut pazar dinamiğinin belirsizliği işleri gerçekten zorlaştırdı . Yıllar boyunca yeni projelerle mücadele eden insanlardan da ayrıldık” ifadeleri kullanıldı.

Peki kapanış kararına ne yol açtı? Konuyu bilen bir kaynak, Purse’nin yalın bir takımla operasyonları iyi yürütebildiğini ve bol miktarda geçide sahip olduğunu söyledi, ancak yönetim ve kurucu ekibin kendi işlerini yapmak istediğini ve birçoğu emekli olmak istediğini belirtti.

Bu makalenin yayınlanmasından sonra, Purse kurucu ortağı ve CEO'su Andrew Lee, "Emekli değiliz," ama "zaman ayırıyoruz” ifadesini kullandı.

Lee ayrıca Purse'ın satın alma fırsatlarına açık olduğunu doğruladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ