Amerika'nın önde gelen tiyatro zinciri AMC, çevrimiçi ödemeler için Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere birçok kripto para birimini kabul etmeye başladı.

Amerika'nın önde gelen tiyatro zinciri AMC, çevrimiçi ödemeler için Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere birçok kripto para birimini kabul etmeye başladı.

Bugün Amerika'nın önde gelen tiyatro zinciri AMC, şirketin çevrimiçi ödemeler için Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin dahil olmak üzere birçok kripto para birimini kabul etmeye başladığını duyurdu. Şirketin kullanıcıları artık dijital olarak kriptoda ödeme seçeneğine sahip. Ayrıca AMC, PayPal, Google Pay ve Apple Pay aracılığıyla da ödeme almaya başladı. AMC Theatres'ın CEO'su Adam Aron, yakın tarihli bir Tweet'te Bitcoin, ETH ve BCH gibi dijital ödeme yöntemlerinin müşteriler arasında popülerlik kazandığını belirtti.

AMC, Bu Yılın Başlarında Kripto Para Birimlerini Kabul Etmeyi Planladıklarını Açıklamıştı

“Artık gururla Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) kabul ediyoruz. Ayrıca, Apple Pay, Google Pay, PayPal. İnanılmaz bir şekilde, toplam çevrimiçi işlemlerimizin %14'ünü oluşturuyorlar! Sırada Dogecoin,” Adam Aron tweetledi. Bu yılın başlarında bildirildiği üzere AMC, şirketin kripto para birimlerini kabul etmeyi planladığını duyurdu. Küresel kripto topluluğu, AMC'nin kararını memnuniyetle karşıladı ve şirketi dijital para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine yaptığı katkılardan dolayı övdü. Giderek daha fazla ana akım firma kripto para birimlerini benimsemeye başlıyor.

AMC, Şirketin SHIB'yi Ödemeler İçin Bir Mod Olarak Gördüğünü Belirtti

AMC, kripto para birimi Shiba Inu için perakende ilgideki son artışın ortasında, SHIB'yi ödemeler için bir mod olarak düşündüklerini belirtti. Aron kısa süre önce insanlara Shiba Inu'yu bir ödeme yöntemi olarak kabul etme olasılığını soran bir Twitter anketi yaptı. “Bildiğiniz gibi, artık kripto para birimini kullanarak AMC hediye kartları satın alabilirsiniz ve BT grubumuz yakında diğerlerinin yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Dogecoin'de çevrimiçi ödemeleri kabul edebilmemiz için kod yazıyor. Shiba Inu'yu da almaya çalışmalı mıyız?" dedi. Sonuçlar açısından, katılımcıların %80'inden fazlası Shiba Inu'nun olası kabulünü destekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ