Lider Bitcoin borsası Binance bugün Amerika'da SEC'in baskıları sonrası yeni bir adım attı

Amerika

Lider Bitcoin borsası Binance bugün Amerika'da SEC'in baskıları sonrası yeni bir adım attı. Konuyla ilgili olarak Binance şu açıklamayı yapıyor:

SEC, Amerikan dijital varlık endüstrisine karşı ideolojik bir kampanya yürütürken son derece agresif ve korkutucu taktikler kullanmaya başladı. http://Binance.US ve iş ortaklarımız, birlikte çalıştığımız bankalar için zorluklar yaratan bu taktiklerin kullanımından kurtulamadı.

Sonuç olarak, müşterilerimizi ve platformumuzu korumak amacıyla, bugün USD mevduatlarını askıya alıyor ve bankacılık ortaklarımızın fiat (USD) para çekme kanallarını 13 Haziran 2023 gibi erken bir tarihte duraklatmaya hazırlandıklarını müşterilerimize bildiriyoruz. Müşterilerimizi USD'leri ile ilgili uygun önlemleri almaya teşvik ediyoruz.

Önceliğimiz her zaman olduğu gibi müşterilerimizdir. Bu proaktif adımları, bir süreliğine yalnızca kripto borsasına geçiş yaptığımız için atıyoruz. Açık olmak gerekirse, tüm müşteri varlıkları için 1:1 rezerv tutuyoruz. Para çekme işlemlerindeki herhangi bir kesinti, yüksek hacimler ve hafta sonu banka kapanışlarının bir sonucu olabilir. Ayrıca, kriptoda alım satım, stake etme, para yatırma ve çekme işlemleri tamamen çalışır durumdadır.

Amerika'da gelişen bir dijital varlık piyasasına olanak tanıyan verimli bir uzlaşmaya açık olmakla birlikte, http://Binance.US SEC'in haksız saldırılarına karşı kendimizi, müşterilerimizi ve sektörü güçlü bir şekilde savunmaya devam edecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ