Ünlü Amerikalı şarkıcı-söz yazarı John Legend, değiştirilemez tokenler (NFT'ler) dünyasına akın eden ünlüler arasındaki konumunu sağlamlaştırıyor ve diğer müzisyenler ve diğer eğlenceler için yeni bir NFT platformunun başlatılmasına yardımcı oluyor.

Ünlü Amerikalı şarkıcı-söz yazarı John Legend, değiştirilemez tokenler (NFT'ler) dünyasına akın eden ünlüler arasındaki konumunu sağlamlaştırıyor ve diğer müzisyenler ve diğer eğlenceler için yeni bir NFT platformunun başlatılmasına yardımcı oluyor. OurSong adlı NFT platformu, sanatçıların çalışmalarını tokenleştirmesine ve satmasına izin vererek alıcılara yayınlanmamış müzik ve özel sohbet odalarına erişim gibi ayrıcalıklar kazandıracak.

 

John Legend, NFT Platformunun Baş Etki Sorumlusu Olarak Görev Yapacak

NFT platformu, “Artık herkes hikayeleri, müziği, fotoğrafçılığı ve her türlü sanatı Vibes adı verilen NFT ticaret kartlarına dönüştürebilir” dedi. "Vibes, özel güncellemelerin kilidini açmanıza ve benzer düşünen diğer insanlarla tanışabileceğiniz özel sohbet topluluklarına erişmenize izin verecek." John Legend, gelecek vaat eden sanatçıları ve hayran kitlelerini çekmekle görevli Baş Etki Görevlisi olarak görev yapacak. Bloomberg ile yaptığı röportajda Legend, zihinsel enerjisinin çoğunu müzik hakkında düşünerek harcamasına rağmen, platformun insanları birbirine bağlamaya yardımcı olacağını umduğunu söyledi. “Ne yapmak istediğimi düşündüğümde, dünyayı daha bağlantılı hale getireceğini düşündüğüm projelere dahil olmaya çalışıyorum.”

 

KBOX'un Kurucu Ortağı Chris Linn, Yeni Şirketin CEO'su Olarak Görev Yapacak

Dijital müzik akışı hizmeti KKBOX'un kurucu ortağı Chris Lin, yeni şirketin CEO'su olarak görev yapacak. Canlı video akış platformu Twitch'in kurucu ortağı Kevin Lin ve erken aşama risk sermayesi şirketi Cherubic Ventures'ın kurucusu Matt Cheng de ekibe katılacak. Lin'e göre, NFT platformu, kullanıcıların bir kripto cüzdanına sahip olmasını gerektirmeyecek. Hizmet Koşullarına göre, Vibes'i yalnızca OurSongDollars (OSD) ile satın alabilirsiniz. “OSD'yi, Circle'ın blok zincirinde cüzdanınıza yatırılan kredi kartı, banka kartı, havale veya USD Coin ile satın alarak OurSong'a yatırabilirsiniz” diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ