Blockchain teknolojisine tutkusu olan bir ürün yöneticisinin, Amerikan Kanser Derneği'nin kripto para birimi yolunu belirleyeceği bildiriliyor.

Amerikan Kanser Derneği Bitcoin ve Kripto Para Birimleri İçin Bu Adımı Atıyor

Blockchain teknolojisine tutkusu olan bir ürün yöneticisinin, Amerikan Kanser Derneği'nin kripto para birimi yolunu belirleyeceği bildiriliyor.

Kar amacı gütmeyen kuruluş - American Cancer Society - potansiyel kripto para birimini ve NFT yol haritasını denetlemek için bir ürün süpervizörü tutmayı planlıyor. En iyi adayın fintech konusunda deneyime, ödeme işleme bilgisine ve dijital varlıklara olan tutkusuna sahip olması gerekiyor.

ACS, Lider Dijital NPO Olmak İstiyor

Kendini kanserle savaşmaya adamış sağlık kuruluşu, kripto para birimleri hakkında oldukça ilgileniyor gibi görünüyor. Bir iş ilanına göre, Amerikan Kanser Derneği, ekibine sanal varlıklara ve değiştirilemez tokenlere ayrılmış bir yol haritası geliştirecek ve tanımlayacak bir ürün yöneticisi eklemek istiyor.

Bunun dışında, yeni yöneticinin harici yazılım veya hizmet ortaklarıyla ilişkiler kurması gerekecekti. Geleceğin yöneticisi ayrıca Dijital Pazarlama ekibi, Operasyonlar ve Saha Personeli ile yan yana çalışacaktı.

Sağlık kuruluşu, adayların yüksek düzeyde eğitime, iyi bir işletme ve bilgisayar bilimi anlayışına ve ürün yönetimi ve fintech alanında üç yıldan fazla deneyime sahip olmasını gerektirir. Kripto para birimleri ve blok zincir teknolojisi için “bilgi ve tutku” da başvuru sahiplerini pozisyona yaklaştıracaktır.

Amerikan Kanser Derneği en büyük sağlık kuruluşlarından biridir. 1913 yılında kurulmuş olup, Amerika Birleşik Devletleri genelinde 250'den fazla bölge ofisinde faaliyet gösteren 1,5 milyondan fazla gönüllüye sahiptir.

Sosyal yardım kuruluşu UNICEF'in parmaklarını sanal varlık alanına çoktan soktuğunu ve 2019'da CryptoFund'u başlattığını belirtmekte fayda var. Girişim, insanların kripto para birimi biçiminde bağış göndermesini sağladı.

Bağımlılık Tedavisi Ödemesi Olarak BTC ve ETH

Legacy Healing Center, sağlık hizmetleri için ödeme yöntemi olarak kripto paraları kabul eden en son şirket oldu. Yakın tarihli bir açıklamaya göre, kliniğin hastaları artık tedavilerini Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) olarak ödeyebilecekler:

“Bitkisel ve Ethereum'u bağımlılık tedavisi için ödeme olarak kabul etmek, mümkün olan en iyi bağımlılık bakımını arayan kişilerin hizmetler için nasıl ödeme yapmak istediklerini seçmelerine yardımcı olur. Kişiselleştirilmiş tedavi planı oluşturulduktan ve müşteri ve klinik ekip tarafından üzerinde anlaşmaya varılan ayrıntılardan sonra ödeme anında tamamlanabilir.”

LHC Florida merkezlidir ve uyuşturucu ve alkol tedavisi için yüksek düzeyde klinik bakım sunar. Kuruluş, kripto para birimlerindeki yeni ödeme yönteminin daha fazla kişinin profesyonel yardım almasına yardımcı olacağını kabul etti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ