TinyTap, 15 Aralık'tan itibaren eğitici "Yayıncı NFT'lerinin" ikinci müzayedesini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Aminoca Brands Yan Kuruluşu TinyTap, NFT

TinyTap, 15 Aralık'tan itibaren eğitici "Yayıncı NFT'lerinin" ikinci müzayedesini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.Yenilikçi NFT'ler, katılımcı eğitimciler için şimdiden büyük bir fark yaratıyor.

Blockchain oyun ve açık metaverse odaklı girişim sermayesi şirketi Aminoca Brands, kullanıcı tarafından oluşturulan eğitici oyunlar için lider platform olan yan kuruluşu TinyTap ile birlikte 15 Aralık'tan itibaren ikinci bir "Yayıncı NFT'si" setini açık artırmaya çıkarmayı planladığını duyurdu.

Müzayede, takas edilemez token pazar yeri Opensea'de gerçekleştirilecek, öğretmenler tarafından yazılan altı Yayıncı NFT'sini içerecek ve 48 saat sürecek. Katılım ayrıca OpenSea tarafından desteklenen bir kripto cüzdanı gerektirir.

Yayıncı NFT'leri, TinyTap tarafından açıklandığı gibi, kod içermeyen TinyTap platformunda eğitimciler ("öğretmenler") tarafından belirli bir konuda hazırlanmış eğitici oyunlar paketidir. Yayıncı NFT'lerinin alıcıları, TinyTap ve kursu oluşturan öğretmenle ortak yayıncı olur.

Katılan öğretmenler, kurslarıyla bağlantılı Yayıncı NFT'lerinin açık artırmasından elde edilen net gelirin %50'sini ve bu tür kurslardan elde edilen gelirin %10'unu devam eden bir pay alır. NFT'lerin alıcıları olan ortak yazarlar da tanıtım çabalarının bir sonucu olarak NFT kurslarından elde edilen gelirin %80'ini alırlar.

TinyTap, yeni tanıtılan yeniliğin, eğitimciler için kazanç fırsatlarını iyileştirmek, ortak yayıncılar için yeni kazanç ve promosyon seçenekleri yaratmak ve topluluğun öğrenmenin büyümesini doğrudan desteklemesini sağlamak için Web3 teknolojilerinden ve topluluktan yararlanarak eğitim sektörünü bozma potansiyeline sahip olduğunu savunuyor. .

TinyTap CEO'su Yogev Shelly yaptığı açıklamada şunları söyledi:

TinyTap'in Yayıncı NFT'leri, toplulukları kendileri için anlamlı olan eğitimleri oluşturma, sahiplenme ve paylaşma konusunda güçlendiren araçlar oluşturma misyonumuzu büyük ölçüde destekliyor. Web3 topluluğunu eğitici oyunlar için yaratıcı ekonomimize davet etmekten heyecan duyuyoruz.

Shelly, TinyTap'in, Yayıncı NFT'leri olan dijital varlıklar, içerik oluşturucular, eğitimciler ve blok zinciri sistemleri için yeni güçlü yardımcı programı fark eden ilk destekçilerine özellikle minnettar olduğunu ekledi.

Yayıncı NFT'leri Eğitimciler İçin Şimdiden Fark Yaratıyor

Yayıncı NFT'leri var oldukları kısa süre içinde, çabaları için öğretmenleri daha iyi ödüllendirme potansiyellerini şimdiden gösterdiler. Altı öğretmen tarafından oluşturulan Yayıncı NFT'lerinin yer aldığı Kasım ayında gerçekleştirilen ilk TinyTap müzayedesi, toplam 138.926 ETH (o sırada yaklaşık 228.000 ABD Doları) üretti.

Bir Aminoca Brands basın açıklamasına göre bu miktarın toplam 67,7 ETH'si (satış sırasında yaklaşık 111.000 $), Yayıncı NFT'lerine bağlı içeriği yazan altı öğretmene gitti.

'Gabi ile İngilizce Öğrenin' eseri en yüksek fiyata satılan İsrailli öğretmen Gabi Klaf, 22.9 ETH (satış sırasında yaklaşık 37.600 ABD doları) kazandı - İsrail'deki ortalama ilkokul öğretmeni maaşının 13 katı olan bir rakam .

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ