Bu yazımızda sizlere Amp Coin (AMP) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle AMP coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Amp Coin (AMP) Nedir? İşte Detaylarıyla AMP Token

Bu yazımızda sizlere Amp Coin (AMP) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle AMP coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Amp Coin (AMP) Nedir?

AMP, Flexa ödeme ağındaki yerel teminat tokenidir. Flexa, yatırımcıların kripto ödemelerini kabul etmesini kolaylaştıran bir kripto para birimi ödeme ağıdır.

AMP, projenin yerel token'ıdır. AMP için mevcut kullanım durumları şunları içerir:

Teminat: Flexa ödeme ağında AMP, onaylanmamış kripto para ödemelerinde satıcılara teminat sağlamak için kullanıcılar tarafından stake edilir. Her bir işlem için eşit değerde AMP, kripto para ödemesi (örneğin Bitcoin) onaylanmadan önce akıllı bir sözleşmede kilitlenir. Ödemenin onaylanmaması durumunda, stake edilen AMP tokenı satıcılara geri ödeme yapmak için kullanılır.

Staking: Kullanıcılar Flexa ödeme ağının kapasitesini artırmak için AMP stake edebilir. Stake edenler, ağ işlem ücretlerinden staking ödülleri alır.

Yönetişim: Kullanıcılar, gelecekteki hibe alıcıları, ortaklıklar, zincirler arası entegrasyonlar ve DeFi işbirlikleri dahil olmak üzere yönetişim tekliflerini oylayabilir.

Proje, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşmaktadır:

Flexa Ödeme Ağı: Flexa saf dijital bir ödeme ağıdır. Flexa ağı, ödemeleri teminatlandırmak ve kullanıcıların dijital varlıklarını gerçek dünyada harcamalarını sağlamak için AMP kullanır.

Teminat Yöneticileri: Çeşitli kullanım durumlarına uyacak şekilde özelleştirilebilen farklı kurallar ve özelliklerle oluşturulmuş emanet hesapları. Kullanıcılar, uygulamalarda kullanmak üzere teminat olarak AMP ile bir teminat yöneticisi oluşturabilir.

Token Bölümleri: AMP token sözleşmesindeki bölümler, farklı teminat yöneticilerinin aynı dijital adresle ilişkili ayrı, farklı alanlar üzerinde kurallar uygulamasına olanak tanır. Bu, kullanıcıların tokenları akıllı bir sözleşmeye aktarmadan "stake" etmelerini sağlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ