Bu yazımızda sizlere Ampleforth Governance Token (FORTH) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve FORTH Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ampleforth Governance Token (FORTH) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi FORTH Coin

Bu yazımızda sizlere Ampleforth Governance Token (FORTH) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve FORTH Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ampleforth Governance Token (FORTH) Nedir?

Ampleforth Governance Token (FORTH), dalgalı bir arza sahip algoritmik bir stabilcoin olan Ampleforth'un (AMPL) yerel ERC-20 yönetişim tokenidir. FORTH, protokol parametrelerinin yükseltmelerini ve değişikliklerini oylamak için kullanılacaktır.

FORTH, Ampleforth protokolündeki değişiklikleri önermek ve oylamak için doğrudan kullanılabilen veya devredilebilen bir enflasyon tokenidir. Token sahipleri, oylarını, oy hakkını kendi adlarına kullanacak temsilcilere devretmeye karar verebilirler.

15 milyon FORTH, oluşum sırasında basılmıştır ve topluluk, katılımcılar ve önemli katkıda bulunanlar tarafından talep edilmeye hazırdır. İlk arz hemen sağlanacak ve gelecekteki enflasyon yıllık yüzde 2 olarak belirlenecek. FORTH tokeninin Ampleforth ekosistemine tahsisi aşağıdaki gibi dağıtılacaktır:

FORTH'un %67'si AMPL topluluğuna.

FORTH'un %33'ü erken destekçilere (örneğin, çekirdek geliştirme ekibi, danışmanlar, destekçiler ve Ampleforth Vakfı).

23 Nisan 2021 itibariyle, FORTH'un toplam arzı 15.000.000 ve mevcut dolaşım arzı 3.844.920 (%25.6)'dır.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ