Şimdi Bitcoin blok ödül kesintisi uygulandığına göre, bir üst tüccar ve Hedgeye yatırım fonu başkanı Bitcoin trendinin yükselişe devam ettiğine inanıyor

Ana Yükseliş Trendi Güçlü Tepki Gösterdiğinden Bitcoin Bu Seviyeler İçin Biraz Bekleyebilir

Şimdi Bitcoin blok ödül kesintisi uygulandığına göre, bir üst tüccar ve Hedgeye yatırım fonu başkanı Bitcoin trendinin yükselişe devam ettiğine inanıyor

'Düşüşten önce kısa bir artış mümkün'

Pazartesi günü, Bitcoin madencilerinin her yeni blok başına ödülünü 12.5 BTC'den 6.25 BTC'ye düşüren önemli bir teknik Bitcoin etkinliği gerçekleşti.

Bitcoin'in “niceliksel sertleşmesinden” sonraki uzun vadeli yükseliş eğilimi olmasına rağmen, büyük kripto para biriminin fiyatı 8,762 dolar olarak kalıyor.

Bazıları kısa süreli bir düzeltme bekliyor, ancak Hedgeye Risk Management LLC'nin CEO'su Keith McCullough, Bitcoin grafiklerinin hala yükseliş sinyalleri verdiğinde ısrar ediyor.

Bitcoin 10.000 ABD Doları bölgesini mi hedefliyor?

Kripto analistleri Bitcoin'in 10.000 dolarlık alanı kurtarmasını ve kırmasını bekliyor. Bununla birlikte, bazıları yakında büyük bir düzeltmenin de gerçekleşebileceğine inanıyor.

Tanınmış analist 'Crypto Rand' 217.100 takipçisine, 10.000 dolarlık alanda BTC için bir hedef işaretlediği bir grafik gösterdi. Bitcoin'in ana yükseliş trendi desteğinin hala güçlü olduğunu tweetliyor.

'Galaxy' olarak bilinen trader da yükselişte ve şu anda 'Doji' mumlu bir grafik üzerinde üst üste yedi yeşil mum olduğunu belirtiyor. Aynı desen en son ortaya çıktığında, Bitcoin'in yüzde 160'lık bir artış gösterdiğini söylüyor.

Bitcoin'in yalnızca ticarete konu bir mal olduğuna inanan Hedgeye şefi Keith McCullough, Bitcoin'deki yükseliş hissini paylaştı.

Son zamanlarda yapılan büyük düzeltmelere rağmen, BTC grafiğinin hala yükselişte olduğunu belirtiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ