Halen 7.500 dolarlık alanda Bitcoin dolaşırken, birçok analist 2020’ye bakıyor. Mayıs’taki halving etkinliği yaklaşırken yaklaşırken fiyat dalgalanmasını görmeyi bekliyor.

Halen 7.500 dolarlık alanda Bitcoin dolaşırken, birçok analist 2020’ye bakıyor. Mayıs’taki halving etkinliği yaklaşırken yaklaşırken fiyat dalgalanmasını görmeyi bekliyor.

Şimdiye kadar, amiral gemisi para biriminin fiyatı Kore Upbit Borsası'ndaki hack hakkındaki haberlerden sonra bugün yüzde 2’lik bir artış yaşayarak 7 bin 700 dolar seviyelerine geldi.

İddiaya göre içeriden bir kişi tarafından 300.000 'den fazla ETH çalındı. Fonların Huobi ve Binance'te farkedildiği bildirildi. Binance CEO’su CZ, Upbit'ten gelen çalınan ETH'yi dondurmaya söz verdi.

Twitter hesabı Whale Alert zaten her biri yaklaşık 100.000 ETH değerinde üç ardışık işlem bildirdi. Bu arada, analistler yaklaşmakta olan 2020 yılına umutla bakıyorlar. Mayıs ayında beklenilen halving etkinliğinin gerçekleşmesinden sonraki dönem için yükseliş tahminleri yapmaya devam ediyorlar.

Bitcoin Fiyatı 16.000 Dolar Alanına Ulaşabilir

Hem Twitter'da hem de TradingView'da iyi bilinen bir kripto analisti ve tüccarı @thecryptomars, Bitcoin Liquidity Index grafiğinin ekran görüntüsünü paylaştı. Topluluğu Bitcoin'de “daha büyük bir resme” bakmaya çağırıyor.

Grafikte 2020'nin başlarında Bitcoin fiyatının 10.000 $ seviyesine yaklaşması bekleniyor. Ardından, Mart ve Nisan ayları arasında 5.000 $ alanına düşmesi ve Haziran ayında 16.000 dolara yükselmesi muhtemel.

Bu, Mayıs ayında beklenilen Bitcoin’in halving etkinliğinden hemen sonra, madencilere verilen ödüller azaltılacak ve madencilerin bir kısmının istifa edebileceği korkusu doğacak.

2022’de Tahmin Edilen 1 Btc İçin 120.000 $

Bir kripto tüccarı @IamCryptoWolf'un bir sonraki BTC boğa döngüsü sona erdiğinde, 2022'de Bitcoin'in 120.000 $ 'a yükselebileceğine inandığı vurgulanıyor.

@IamCryptoWolf Bitcoin bu fiyat işaretine ulaşmayı başarırsa, Ethereum'un 10.000 $ seviyesine ulaşmasını tetikleyeceğini belirtiyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ