Kripto para piyasası, hızlı yükseliş ya da düşüşler yaşayabilen yatırım ürünleriyle geleneksel piyasalardan farklı işliyor

Analist Bu Altcoinler İçin 100x Yapacak Dedi! İşte Liste

Kripto para piyasası, hızlı yükseliş ya da düşüşler yaşayabilen yatırım ürünleriyle geleneksel piyasalardan farklı işliyor. Önemli bir analist olan Crypto Chiefpriest, altcoin projelerini yukarı yönlü potansiyellerine göre kategorize ederek, bazıları 100 kat potansiyele sahip olanlar da dahil olmak üzere önemli büyüme potansiyeline sahip birkaç projeyi vurguladı.

Potansiyeli Olan Altcoinlerin Belirlenmesi

Öngörüleriyle tanınan Crypto Chiefpriest, kripto para piyasasına yönelik beklentilerini paylaştı. Kripto para birimlerini yukarı yönlü büyüme potansiyellerine göre gruplara ayırdı. Özellikle, Bitcoin (BTC) için 7 kat artış öngörüyor ve lider altcoin olan Ethereum (ETH) için 10 kat potansiyel görüyor. Ayrıca, Chainlink (LINK), Polkadot (DOT), Quant (QNT) ve Cosmos'u (ATOM) 20 kat büyüme potansiyeline sahip altcoinler olarak tanımlıyor.

Daha Büyük Potansiyele Sahip Altcoinler

Crypto Chiefpriest, 50x altcoin grubunda OCEAN, RNDR, ROSE, WOO, MNW, METIS, GAL, HOOK ve ID tokenleri dahil olmak üzere çok sayıda projeyi vurgulamaktadır. Ayrıca, 100x potansiyel kategorisinde CDT, DIO, XEN, WELL, HELLO, CGPT, ANML, GFAL, VLX, NAKA, TAO, RPG, LAI, CHNG, GUILD, CULT, MM, BLOK, XANA, AIDOGE, PBX, AZERO, CHNG, TAO, TRIAS, SAITO, PYR, KAS ve RIO gibi birkaç altcoin projesini listeliyor. Özellikle Dogechain'in (DC) kayda değer 1000 kat büyüme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

Birikim Aşamasındaki Altcoinler

Bir başka kripto analisti olan ZERO IKA'ya göre, altcoinler şu anda bir sonraki Bitcoin yarılanmasına kadar devam edecek uzun vadeli bir birikim aşamasında. Ancak IKA, yaz aylarında altcoin pazar payında bir toparlanma bekliyor.

IKA'nın analizi, Bitcoin ve Ethereum dışındaki tüm kripto para birimlerinin kümülatif piyasa değerini temsil eden "TOTAL3" için TradingView verilerine dayanmaktadır. Mevcut TOTAL3 değeri 328,667 milyar dolar olan IKA, 460 milyar doların üst aralığı ve 290 milyar doların alt aralığı temsil ettiği birikim aralığı içinde altcoin savunucuları için önemli bir fırsat tanımlıyor. Altcoin yatırımcılarının bir sonraki yılın Nisan ayından önce dijital tokenları biriktirmek için yeterli zamana sahip olduğunu öne sürüyor. Ayrıca IKA, geçici de olsa bir yaz rallisinin Bitcoin'e karşı zemin kazanmasını bekliyor ve bunun da bir yükseliş yaşayacağını öngörüyor.

Analistin Ticaret Planı

Kripto analisti önümüzdeki sezon için ticaret planını özetliyor. Gelecekteki fiyat artışlarının erken aşamalarında anlatıyı değerlendirmeyi amaçlıyor. Ayrıca, bu yılın sonuna ve 2024'ün başlarına kadar kademeli olarak Bitcoin'den altcoinlere geçmeyi planlıyor. Bununla birlikte, Bitcoin'in bu yıl içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşması halinde, planlarının değişebileceğini ve piyasa analizinin yeniden değerlendirilmesini gerektirebileceğini kabul ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ