InvestAnswers'daki bir analist, bu ayı piyasasında mücadele eden ancak uzun vadede büyük potansiyele sahip olan altcoinlerin bir listesini paylaştı.

Analist:Büyük Karlar İçin Ayı Piyasası Sırasında Bu 5 Altcoine Yatırım Yapın

InvestAnswers'daki bir analist, bu ayı piyasasında mücadele eden ancak uzun vadede büyük potansiyele sahip olan altcoinlerin bir listesini paylaştı.
InvestAnswers, kârlı altcoinler listesine Harmony (ONE), TRON (TRX), Tezos (XTZ) ve Flow (FLOW) ekledi.
Bir kripto analisti, mevcut ayı piyasasına rağmen kâr için satın alınabilecek en iyi altcoinler hakkında tavsiyelerde bulundu. Yakın zamanda yayınlanan bir videoda InvestAnswers'a göre, pazarın en iyi seçenekleri Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) ile beş katman-1 altcoin'dir.

InvestAnswers, kârlı altcoinler listesine Harmony (ONE), TRON (TRX), Tezos (XTZ) ve Flow (FLOW) ekledi. Diğer şeylerin yanı sıra, takma adlı sunucu, günlük aktif kullanıcı (DAU) başına fiyat göz önüne alındığında, 7 altcoinin tamamının şu anda ucuz olduğuna inanıyor. Bir varlığa değer biçmenin başka yolları olsa da, DAU metriğinin, tüccarlar birikim yapmayı düşündüklerinde başlamak için en iyi yerlerden biri olduğunu söylüyor.

Ancak analist, piyasanın genellikle değişken olduğu ve doğru bir şekilde tahmin etmenin imkansız olabileceği konusunda uyarıyor. InvestAnswers, kriptonun istikrarsızlığını Tesla hissesi ile karşılaştırarak uyardı:

…Fiyat hareketinin farklı kripto paralar üzerinden nereye gideceği belli değil. Bazen piyasa hiç mantıklı değil… Örneğin, Tesla şu anda 18,19 ayın en düşük seviyesinden işlem görüyor ve son 18 ila 19 ayda kaydettikleri ilerleme miktarı akıllara durgunluk veriyor. Bu nasıl mümkün olabilir? Bilmiyorum. Piyasalar mantıksız.

Bitcoin 63 Bin Dolar Yolunda

InvestAnswers'ın videosu ayrıca bir Bitcoin tahmini içeriyor. Analist, trader'ların 2023 baharına kadar "20.000$'a yakın veya 30.000$'ın altında" düşük fiyatlardan Bitcoin satın almak için daha fazla fırsata sahip olacağını söylüyor. Ayrıca, 2024'te Bitcoin konusunda iyimser.

Dördüncü Bitcoin yarılanmasının 2024 baharında gerçekleşmesi bekleniyor. Yarılanma, madenci blok ödüllerini yarı yarıya azaltan, varlık için daha fazla kıtlık yaratan ve ağın enflasyonla mücadele etmesine yardımcı olan bir olaydır. Tarihsel olarak, Bitcoin fiyatı yarılanmadan önceki ve sonraki dönemde yükselir. Fiyat hareketini öngören Elliott Impulse Wave'i analiz ederek sonuca varan InvestAnswers, Bitcoin'in Nisan 2024'te 63.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Bitcoin'in fiyatı son zamanlarda 17.000$'ın altına düştü, bu 2020'den beri görülmeyen bir seviye. Kripto sektörü sürekli bir ayı piyasası yaşadığı ve geleneksel borsa düştüğü için analistler, kripto ve borsa arasındaki korelasyonun hala güçlü olduğunu ve sadece ara sıra gevşeyebileceğini öne sürüyorlar. .

Ne olursa olsun, bir Finder raporu, Bitcoin'in 2022 sona ermeden önce 25.000 dolara ulaşacağını öne sürüyor. Öte yandan piyasa analisti Wendy O, Bitcoin'in geçmiş ayı piyasalarında olduğu gibi yüzde 85'e kadar düzeltme yapabileceğinden, bu yıl 10.000 dolarlık bir fiyatın mümkün olduğuna inanıyor.

Uzun Dönem İyidir

Analistler ayrıca uzun vadede Bitcoin konusunda iyimserler. Örneğin, Fidelity Investments küresel makro direktörü, Bitcoin'in gelecek yıl 50.000 dolara yükselebileceğine inanıyor. Fidelity yöneticisi gelecek için daha da iyimser ve Bitcoin'i 2025 yılına kadar 100.000 $'a koyuyor. Timmer, özellikle küresel finansal baskı devam ederse, Bitcoin'in etkili bir değer deposu olacağına inanıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ