Çok takip edilen Altcoin analisti Sherpa, Twitter'da Ethereum (ETH) ve diğer iki altcoin için tahminler yayınladı

Analist ETH, AXS ve Low-Cap Altcoin İçin Yükseliş Bekliyor

Çok takip edilen Altcoin analisti Sherpa, Twitter'da Ethereum (ETH) ve diğer iki altcoin için tahminler yayınladı. Ethereum'un değerini iki aydan kısa bir sürede neredeyse ikiye katlamasına rağmen daha fazla yükselme potansiyeline sahip olduğuna inandığını belirterek başladı. Şu tweeti attı:

$ETH: #Ethereum'un orta vadede sonunda 2200'e çıkmasını bekliyorum ancak bu mevcut S/R seviyesini geçip geçemeyeceğini göreceğiz. Bu, burada ne kadar uzun sürerse, kısa/orta vadede o kadar fazla yükseliş eğilimindeyim. Yine de bunun "dip" olduğunu düşünmeyin. $ETHUSD pic.twitter.com/25j4cJa0WJ

— Altcoin Sherpa (@AltcoinSherpa) 29 Temmuz 2022

“Ethereum'ın orta vadede 2.200 USD'ye yükselmesini bekliyordum, ancak buradaki mevcut destek/direnç seviyesini (1.720 $) geçip geçemeyeceğini göreceğiz, kısa/orta vadede daha iyimserim. Yine de bunun dip olduğunu düşünmeyin.”

Analistin radarında bir sonraki sırada, popüler blok zinciri tabanlı oyun Axie Infinity, bir rahatlama rallisi başlatacak alana sahip. Yine de, AXS'in devasa hedefini vurup vuramayacağı konusunda temkinli davranıyor. Şunları söyledi:

“Bu tür fikirler hakkında ne düşünüyoruz? 40 dolara gidecek gücü var mı bilmiyorum ama BTC iyiyse biraz ayı piyasası rallisi görebilirim.”

Yatırımcıların dikkatini çekecek son altcoin, düşük sermayeli altcoin LOOKS'tur; bu, takas edilemez token pazarı LookRare'in yerel varlığıdır. Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) nispeten istikrarlı kaldığı sürece LOOKS için %50 ralli öngörüyor:

“LOOKS: bazı ilginç fiyat promosyonları; dört saatteki üstel hareketli ortalamalar bir araya toplanır ve fiyat ileri geri gider. Bence bu hala iyi görünüyor. %50+ id BTC’nin ayakta kaldığını görmek beni şaşırtmaz,” dedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ