Zaman zaman Bitcoin konusunda analistlerin yaklaşımına dair tahminleriyle karşılaşıyoruz.

Analist Nidhi Kolhapur Bitcoin Konusunda Yanıldı

Zaman zaman Bitcoin konusunda analistlerin yaklaşımına dair tahminleriyle karşılaşıyoruz. Açıkçası bu tahminlerin gerçekleşmesi söz konusu gibi gerçekleşmemesi gibi bir ihtimalin de varlığını kabul etmemiz gerekiyor. Bu defa yanılan bir analisti sizlere sunmak istedik.

Analist Nidhi Kolhapur geçtiğimiz günlerde Bitcoin için  yükseliş momentumunun olabileceğini ve fiyatın 50 bin dolara kadar çıkabileceğini vurgulamıştı. Analiste göre BTC oyunun kurallarını değiştirmişti.

ANCAK Bitcoin’in piyasa değeri sert düşüşle birlikte 500 milyar dolar seviyesinin altına inmiş durumda. 28 bin doların altına kadar inen Bitcoin bu aşamada analistin beklentilerini karşılamadı.

Yatırımcıların analistlerin beklentilerine karşı her zaman dikkatli olmalarında fayda var. Hatta bu noktada bir defter tutup tutmadığı noktasında genel bir fikir edinebilmek mümkün hale gelebilir. Yoksa nisyan özelliği ile insanoğlu gelişmeleri çok çabuk unutabilir.

Senaryolar elbette zaman zaman karşımıza çıkacak. Yükseliş de olsa düşüş de olsa piyasadaki gelişmelere odaklanacak kripto para alanındaki her bir yenilik de heyecan ve coşkuyu bir arada hissedeceğiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ