Texas West Capital'deki kripto stratejisti ve yatırımcı Scott Melker, yatırımcıların Bitcoin'in yolundan çıkmasının akıllıca olabileceğini söylüyor.

Analist Scott Melker’den Yatırımcılara Bitcoin Tavsiyesi Geldi

Önde gelen kripto para birimi, 2 Ocak'ta aylık en düşük 6.933 $ 'a çarptıktan sonra 8.300 $' a yükseldi. Bu noktada Melker, altcoin ticareti yapmadığını ve artan volatilite dönemlerinde izlenmesi gereken anahtar metrik olarak Bitcoin'in hacmine işaret ettiğini söylüyor.

“Fiyat ve hacim her şeydir. Fiyat ve hacim birlikte yükseldiğinde (şimdi olduğu gibi), inanılmaz bir yükseliş gerçekleşiyor. Fiyat yükseldiğinde ve hacim düştüğünde dikkat edin. Aynı şey başka bir yol için de geçerlidir. Fiyat artıp hacimde düşerken, düşüş eğilimi muhtemelen gerçektir. ”

Geçmişte, BTC vahşi sallanma dönemlerinde altcoinlerin ömrünü emme eğiliminde olduğunu göstermiştir.

Bitcoin’in genel piyasa değeri üzerindeki hakimiyeti arttıkça, aşağıdaki dinamik ortaya çıkabilir: Bitcoin pump hareketi gerçekleştirdiğinde altcoinler düşer. Bitcoin düştüğünde, altcoinler biraz daha düşer. Senaryo, BTC'yi kripto kralı olarak tasvir eden birçok önemli yaklaşımın yaratılmasına yol açtı.

Melker, diğer yatırımcıların kısa vadeli işlemlerinden çıkmalarını umduğunu söyledi.

BTC'nin buradan nereye gideceği konusunda, Melker BTC'nin 8.200 doların üzerinde tutabileceğini görmek istiyor.

“Hala 8200 $ ve 6500 $ 'ın kilit seviyeler olduğunu düşünüyorum. 8200 $'lık mega boğa insanlar olurdu. Fiyat oraya geldiğinde gördüğümüz gibi 6500 $ mega ayı olurdu. Yakında işler çok ilginç olabilir. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ