Küresel pazarlar kırmızı renkte kalmaya devam ettikçe, Bitcoin düşmeye devam ediyor. Birkaç saat içinde, amiral gemisi kripto para birimi 5.200 dolardan 4.000 doların altına düştü. Fiyat şimdi 4.600 $ civarında dalgalanıyor.

Analistler Bitcoin’de Sıradaki Seviyeleri Açıkladı

Küresel pazarlar kırmızı renkte kalmaya devam ettikçe, Bitcoin düşmeye devam ediyor. Birkaç saat içinde, amiral gemisi kripto para birimi 5.200 dolardan 4.000 doların altına düştü. Fiyat şimdi 4.600 $ civarında dalgalanıyor.

Şimdi, analistler 'dijital altın' fiyatına ne olabileceğini ele alıyorlar.

Burada 4.800 dolar seviyesini kaybediyor

Analist Michael van de Poppe şu anda boğa sesi duymuyor. Küresel pazarların koyu kırmızı renkte kaldığını söyleyen bir tweet yayınladı (Avrupa ticareti geçen haftaya göre yüzde 10 daha düşük açıldı).

Bitcoin'in 4.800 $ seviyesini kaybettiğini ve şimdi 4.654 $ 'dan el değiştirdiğini belirtti.

“Cuma günkü tüm kazanımlar kayboldu. Avrupa, geçen haftaya göre ortalama % 8-10 daha az açılıyor. Oynaklık daha önce görülmedi. 400 puanın altındaki AEX, bu yılın başlarında en yüksek seviyeden bu yana% 37 düşüş anlamına geliyor. ”

Analist tweetlediğinde, daha yüksek zaman aralıklarında boğa sapmaları mümkündür. Ancak, şu anda Bitcoin fiyatı yükseliş eğilimi bekleyemeyecek kadar kırılgandır.

BTC'nin 4.000 $ seviyesine yaklaşabileceğini ve hatta destek bulabileceği seviyenin altına düşebileceğini varsayıyor.

4.000 $ Seviyesini Hedefliyoruz

Kripto tüccarı Crypto Dog şu anda makro boğa zamanının olmadığını kabul ediyor ve fiyat mevcut aralıkta kalırsa Bitcoin'in 4.000 dolara düşmesini bekliyor.

Twitter kullanıcısı _Crypto_Maniac_, Bitcoin fiyatının daha zor bir düşüş göstermesini bekliyor.

“Borsa vadeli işlemlerine bakıldığında #Bitcoin derhal ve acı verici bir şekilde düşmeli”.

Fed’in Kalite Güvencesi BTC'yi yukarı itemiyor

ABD Fed Reserve'in faiz oranını negatif azaltması ve büyük bir niceliksel genişleme programı başlatması, birçoğunun BTC'nin böyle olaylara karşı bir çit olduğunu düşünmesine rağmen, Bitcoin toplanmasına yardımcı olmadı.

Yine de, bu boğa haberlerinde Bitcoin, değerinin yüzde 17'sini daha kaybetti.

Euro Pacific Capital ve Bitcoin düşmanı CEO'su Peter Schiff, bu kez sadece Bitcoin'i değil, Fed'in krizin çözümüne yardımcı olmayacak son eylemlerini eleştirmek için Twitter'a gitti.

 “Fed ve diğer merkez bankalarının serbestçe patladığı enflasyon, Coronavirüs'ten çok daha fazla küresel ekonomik zarar verecek. Kapitalizmin bu felaketle bir ilgisi olmamasına rağmen, kapitalizm suçlanacak. Fiyat kontrolleri, sıkıntılar ve sivil huzursuzluk geliyor! "

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ