Boğalar, eğer BTC yakın gelecekte 9.500 dolara ulaşamazsa, çirkin kırmızı mum çizgisine hazırlanmalı.

Boğalar, eğer BTC yakın gelecekte 9.500 dolara ulaşamazsa, çirkin kırmızı mum çizgisine hazırlanmalı.

4 Mart'ta yüzde beş fiyat artışından sonra, Bitcoin (BTC) daha yüksek bir ralli elde edemedi ve son kazanımlarını sildi.

Yazım sırasında, turuncu para Gemini borsasında 8.736 $’dan işlem görüyor ve ayılar piyasanın kontrolünü geri almak için yarışıyor.

Tone Vays Ne Zaman Bir Ayıya Dönüşeceğini Açıklıyor

Eski Wall Street tüccarı Tone Vays, son videosunda Bitcoin'in fiyat hareketine ağırlık verdi. Tüccar, mevcut mumun ayılar için ciddiye alınacak bir şey olmadığını söylüyor.


TD Sıralı göstergesine dayanarak, BTC düşük bir seviye kaydetmedi, bu da yükseliş anlatımını canlı tutmak için önemlidir.

Ancak, BTC bir önceki haftalık kapanışın altında işlem yapmaya başlarsa, Vays bir kez daha ayı olacağını söylüyor. Halen Bitcoin'in bu yılın çoğunu 10.000 doların altında harcayabileceğine dair daha önceki tahminine bağlı kalıyor.

Boğalar Günü Kurtaracak mı?

Bitcoin'in 2020 boyunca fiyat hareketini mucizevi bir şekilde öngören tüccar DonAlt'a göre, ayılar, BTC bir önceki seviyeye ulaşmak için mücadele ettiği 9.500 $ seviyesine geçmedikçe sürücü koltuğunda kalacak.


 DonAlt bu haftanın mumunu yakından takip edecek. BTC 8 Mart'ta 8.750 $ 'ın altına kapanırsa, hem daha düşük hem de daha yüksek zaman dilimlerinde düşüşler yaşanacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ