Bu haftanın başında görülen benzeri görülmemiş bir dalgalanma sonrasında Bitcoin, boğaları ve ayıları kripto 5.000 $ 'ın altındaki bölgede dururken bir çıkmaza ulaştı.

Analistler Bitcoin Fiyatında 2 Bin Dolarlık Hareket İçin “Borsaların Açılmasını Bekliyor”

Bu haftanın başında görülen benzeri görülmemiş bir dalgalanma sonrasında Bitcoin, boğaları ve ayıları kripto 5.000 $ 'ın altındaki bölgede dururken bir çıkmaza ulaştı.

Analistler şimdi, hafta sonu görülen bu konsolidasyon döneminin yarın yeniden açıldığında ABD borsa trendini nasıl göreceğini bekleyen yatırımcılardan kaynaklandığını ve BTC'nin hisse senetlerinin mümkün olup olmadığına bağlı olarak bir sonraki kısa vadeli eğilimini başlattığını söylüyor.

Bu, önemli bir kripto para birimi analisti, Bitcoin'in yakında bu hareketin hangi yönde olacağı konusunda havaya açık olmasına rağmen, başka bir 2.000 $ + hareket göreceğine inandığını belirtti.

Yatırımcılar Borsanın Açılmasını Bekliyor

Yazım sırasında, Bitcoin ticareti şu anki fiyatı olan 5.380 $ ile marjinal olarak işlem görüyor ve bu da 3.500 $ 'dan bu seviyelere yükseldi.

Bu yana doğru alım satım sinyalleri, boğaların ve ayıların şimdilik bir çıkmaza girdiğine işaret ediyor, bu da bazı analistlerin bir sonraki gideceği yerin borsanı yarın nasıl açılacağına bağlı olduğuna dikkat çekiyor.

ABD hisse senetleri Cuma öğleden sonra yoğun bir toparlanma görmesine rağmen, bunun sadece ölü bir kedi zıplaması mı yoksa önümüzdeki günlerde daha da ivme kazanacak sürdürülebilir bir hareket olup olmadığı hala belirsizliğini koruyor.

Twitter'da popüler bir kripto analisti olan Big Chonis, son bir tweet'te Bitcoin'in borsa ile korelasyonundan bahsetti ve BTC'nin "takip ediyor, lider değil" olduğunu belirtti.

BTC için Devasa Kısa Vadeli Bir Hareket Bekleyin

DonAlt - başka bir popüler kripto analisti - son bir tweet'te şu anda BTC'de tarafsız olduğunu ve herhangi bir anda hızlı bir şekilde 2.000 $ + hareket yapabileceğine inandığını açıkladı.

 Önümüzdeki günler, yatırımcılara ve analistlere kripto para birimi piyasaları hakkında bilgi vermelidir, çünkü yarının borsadaki fiyat hareketinin Bitcoin'inki üzerinde muazzam bir etkisi olacaktır.v

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ