Bitcoin dün yaklaşık 2.000 dolar yükselerek çılın bir ralli yaşadı. Fiyat 9.500 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin dün yaklaşık 2.000 dolar yükselerek çılın bir ralli yaşadı. Fiyat 9.500 dolara kadar yükseldi.

Analistler şimdi sayısız farklı teknik faktörlerin kripto para biriminin yakın vadede geri çekilişe neden olabileceğini ifade ediyor.

Analistlerin yakından izlediği birkaç temel seviye bulunuyor.

Lider kripto para biriminin önümüzdeki saatlerde ve günlerde bu seviyelere nasıl tepki vereceği, mevcut gücünün uzun vadede ne kadar yüksek olacağına dair oldukça iyimser yaklaşımlar bulunuyor

Analistler Kilit Direnç Seviyesine Dikkat Çekiyor

Yazım sırasında, Bitcoin, 8,850 dolar olan şu anki fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor.

Bu seviyelere son gün için işlem yaptığı fiyat seviyesine yakın.

Bir gecede kripto, boğalar 9.500 dolara kadar fiyatı yükselttiğinde son yükseliş trendini önemli ölçüde genişletebildi. Nihayetinde mevcut fiyat seviyelerine düşmesine neden olan korkunç bir ret ile karşı karşıya kaldı.

Her ne kadar Bitcoin bu geri çekilişi gerçekleştirdiğinden bu yana sürekli bir düşüş yayınlamamış olsa da, BTC'nin önümüzdeki saatlerde 9.300 doları aşamamasının korkunç olabileceğini ve kriptonun desteğini 8.400 dolar değerinde yeniden test etmesinin önemli olabileceğini akılda tutmak önemli.

Twitter'da popüler bir kripto analisti, son bir tweette boğa ve ayı vakaları hakkında konuştu ve çoklu göstergelerin bir geri çekilmenin yakında olduğuna işaret ettiğini, ancak BTC'nin daha düşük zaman çerçevelerinde bazı olumlu teknik işaretler gösterdiğini açıkladı.


Analistler, S&P 500 Vadeli İşlemlerinin Yakın Dönem Trendine Bakış Yapıyor

Bu son yukarı doğru hareket Bitcoin'in geleneksel pazarlardan önemli ölçüde daha iyi performans göstermesine rağmen, analistlerin hala güçlü bir korelasyona vurgu yaptığı bir yaklaşımı ortaya koyuyor.

Başka bir analist, S&P 500 vadeli işlemlerinin bu gece fiyat hareketinin BTC'nin bir sonraki adımının tonunu belirleme olasılığını ve iki varlığın teklif verme davranışları arasında çarpıcı benzerlikler olduğunu açıkladı.


Lider kripto para biriminin son günlük mum kapanışını izleyen birkaç saat içinde nasıl işlem gördüğünü ortaya koymak, önümüzdeki günlerde hangi yöne yönelebileceğine dair önemli bilgiler sunacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ