Popüler Analist, SWEAT'in son beş gündeki yüzde 850 değerindeki artış nedeniyle yükseliş eğiliminde olduğuna inanıyor.

Analistler :Bu Altcoin Birikiyor ve Son 5 Günde %850 Arttı


Popüler Analist, SWEAT'in son beş gündeki yüzde 850 değerindeki artış nedeniyle yükseliş eğiliminde olduğuna inanıyor.
Bulgulara göre, token ani bir artış yaşadıktan sonra 13 Eylül 2022'de neredeyse 1 dolara ulaştı.
Popüler bir kripto para analisti, büyüyen bir altcoin alma planlarını açıkladı. The Crypto Dog olarak tanımlanan sahte stratejist, bir Twitter gönderisiyle şaşırtıcı bir açıklama yaptı. Gönderiye göre, Crypto Dog 747.200 takipçisine daha fazla Ter Ekonomisi  SWEAT edinme niyetini açıkladı.

Ayrıca Crypto Dog, 0,55 dolarlık kayda değer bir direnç alanının üzerinde işlem gördüğü için SWEAT'in yükseliş eğiliminde olabileceğini belirtti. Bu eğilim, analisti, tokenin tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmenin eşiğinde olduğunu tahmin etmeye sevk etti.

SWEAT'in Mevcut Durumu

Platform, bir oyun oyuncusu tarafından atılan adımlarla yeni bir jetonun basılmasına yardımcı olan, kazanılan bir jetondur. CoinMarketcap'a göre, basın zamanı itibariyle, madeni para 0.0482 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde yüzde 17.46'lık bir aşağı yönlü fiyat hareketi kaydetti. Bununla birlikte, SWEAT'a daha yakından bakıldığında, tokenin bir haftadan kısa sürede yüzde 850 oranında büyüdüğü görülüyor. Bulgulara göre, token, Ani bir artış yaşadıktan sonra 13 Eylül 2022'de neredeyse 1 dolara ulaştı. Hakim kripto para kışının ortasındaki ani büyüme, token hakkında daha fazla araştırma yapılmasını zorunlu kılıyor.

SWEAT İle İlgili Önemli Yan Notlar

Projenin Teknik İncelemesinde belirtildiği gibi, SWEAT ekibi dünyayı fiziksel olarak daha aktif hale getirmeye hevesli. Bu arada, jetonu basmak zamanla daha zor olacaktır. Oyuncuların taze SWEAT basmadan önce günlük olarak daha fazla adım atmasını gerektirecek. Ayrıca, Teknik Rapor, artan zorluğun tokenin faydasını korumaya yardımcı olacağını belirtiyor. Whitepaper'a göre bu model, "sürekli artan bir marjinal üretim maliyetini temsil ediyor."

Ayrıca ekip, projenin kullanıcıları üzerinde olumlu bir etkisi olacağını belirtiyor. Teknik inceleme aracılığıyla ekip, kullanıcıların fiziksel egzersizlerini ortalama yüzde 20 oranında iyileştirmelerine nasıl yardımcı olacağını tartıştı. Şu anda SWEAT, küresel sağlık sistemleri üzerindeki iş yükünü azaltmak için Ulusal Sağlık Servisi ile işbirliği yapmaktadır. Yine de ekip, kullanıcıların ve verilerinin gizliliğinin önemini vurguladı. Bu nedenle ekip, kullanıcılar onaylamadıkça kullanıcı verilerini satmayacağını açıkladı.

Projenin 2016 yılında kurulduğunu, ancak SWEAT'ın 2022'de oyna-kazan girişimini benimsediğini hatırlayın. Şu anda, SWEAT platformu 58'de en çok indirilen uygulamalar listesinde 1. sırada yer aldığından SWEAT platformunun yaklaşık 110 milyonu var. ülkeler bu yıl Yakında, yatırımcılar 2022'de projeye daha fazla fon akışı beklemeliler. Son zamanlarda, SWEAT yatırımcılardan 13 milyon dolar aldı ve yakında halka açık bir token satışı yapmayı hedefliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ