Hiç şüphe yok ki kripto piyasası son 48 saatte vahşice düştü.

Analistler Ripple’ın (XRP) Fiyat Grafiğinin “Mutlak Çöp Kutusu” Olduğunu Düşünüyor: İşte Nedeni

Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer önde gelen kripto para birimlerinin çoğu, Salı günkü zirveden bu yana yaklaşık % 8 kayıp bildirdi, çünkü alıcılar yükseliş trendinde görülen nispeten yüksek fiyatları koruyamadı.

Şu anda tüm kripto para birimleri Bitcoin'i takip ediyor gibi görünse de, altcoinler BTC ile aynı performansı etkili bir şekilde yayınlarken, analistler XRP'nin grafiğinin tüm büyük kripto para birimlerinden en çok zarar verici olduğuna inanıyorlar.

Aslında, 2018'in başında Bitcoin'in 3.000 $’lık değerde ayı piyasası dibini çağıran tanınmış bir kripto para birimi tüccarı, üçüncü büyük kripto para biriminin “muhtemelen tüm kripto para birimlerinin en kötüsü” gibi mutlak çöplere benzediğini savundu.

XRP Fiyat Uçurumdan Düşmeye Hazır mı?

Kripto para yatırımcısı CryptoCapo, XRP'nin grafiğinin aşağı yönlü bir fraktalın oynadığına dair açık işaretler gösterdiğini belirtti.

Belirttiği gibi, kripto para birimi için mevcut fiyat eylemi, geçen yılın Temmuz ayından Ekim ayına kadar olanla neredeyse aynı görünüyor.

Mevcut durumda tam olarak oynayan aynı model, XRP'nin önümüzdeki haftalarda mevcut fiyatlardan % 15 -% 25 daha düşük olacağı anlamına gelecek.

Başka bir analist de bu öngörüyü yineledi. Şu an 0.2054 $ 'lık fiyattan % 25 daha düşük olan “XRP'yi 0.15 $ civarında satın almak” istediğini yazdı. Analiz, “BTC ve kripto para birimleri bir ayı piyasasında kalıyor… son (ve beklenen) yardım rallisine rağmen, ayılar hala kontrole sahip” diye önerdiğini de ekledi.

Nitekim, Bitcoin, son rallide 8.400 $’ı görmesine rağmen, düşüş sinyallerinin telaşını bastı: 8.400 $' lık ret, 20 haftalık basit hareketli ortalamanın, önemli bir yatay direncin ve 200 günlük üstel hareketin olduğu seviyeyi ifade ediyor.

Ripple Olumlu Haberleri Paylaşıyor

XRP'nin fiyat eğilimi zarar verici olsa da, kripto para birimiyle yakından ilişkili olan fintech şirketi Ripple Labs, olumlu bir haber haberi paylaştı: Tayland'ın en eski bankası Siam Commercial Bank (SCB) ortaklık yaptı ve “ 16 milyondan fazla müşterisinin hayatını değiştirmek. ” amacında olduğunu belirtti.

Bu ortaklık, iki şirketin "anlık, düşük maliyetli sınır ötesi ödemeler sağlamak için Ripple üzerinde çalışan bir mobil uygulama" olan SCB Easy'yi oluşturduğunu görecek. Bu, benzer bir uluslararası ödeme hizmeti olan OnePayFX'e benzer görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ