Bitcoin 6.300 dolarlık bölgede tutulurken, Chris Burniske, BTC'nin geçen hafta ziyaret ettiklerinden daha düşük değerleri test etmek için düşmeye başlayabileceğini düşünüyor.

Analistler Yatırımcıları Uyarıyor: “Bitcoin Bu Seviyelere Düşecek”

Bitcoin 6.300 dolarlık bölgede tutulurken, Chris Burniske, BTC'nin geçen hafta ziyaret ettiklerinden daha düşük değerleri test etmek için düşmeye başlayabileceğini düşünüyor.

19 Mart'ta, Bitcoin 6.000 $ eşiğinin üstesinden gelmeyi başarıyor ve şimdiye kadar üzerinde duruyor ve yazım sırasında 6.304 $ 'dan işlem görüyor.

Bazıları dikkatli bir şekilde yükseliş eğiliminin devam etmesi hakkında konuşuyor. Ancak, Chris Burniske, Bitcoin fiyatının tersine gidebileceğini ve ters yönde gidebileceğini düşünüyor.

Piyasaların başka bir küresel “her şeyi sat” anı varsa, geçen hafta dokunulanlardan daha düşük olan yeni düşük seviyelerin test edilebileceğini söylüyor.

Global Küresel pazarlar tekrar çıldırırsa… ”

Küresel finansal sistemdeki durum, önümüzdeki hafta bir miktar korku olarak kötüleşebilir. Kripto tüccarı @ MMcrypto, Pazartesi günü bazı borsaların gerçekten kapanabileceğini söyler.

Belki de diğer kaynaklardan gelen bu varsayımdan yola çıkarak Chris Burniske, küresel pazarlar 'tekrar çıldırırsa' Bitcoin'in 5.000 $, 4.000 $ ve hatta 3.000 $ gibi düşük seviyelere düşüp test edebileceğini tweetliyor.

Altcoinler, bu durumda kendi fiyat düşüklerini test etmek için dalacağını da ekliyor.Genel olarak başka bir küresel satıştan söz eden Burniske, tekrar olması gerektiğinde, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin zarar göreceği konusunda uyarıyor.

İki Olası Senaryo, İkisi de Düşüşlü

Analist Michael van de Poppe, Bitcoin'in 6.400 dolar testinde sorun yaşadığını söylüyor. Şu anda iki olası senaryoya bakıyor. Birincisi, BTC'nin patlaması, 6.800 dolar civarında yeni bir yüksekliğe ulaşması ve 5.400 dolar alanına geri dönmesi.

İkincisi, Bitcoin'in sahte bir ralliye sahip olması ve bir sonraki adım olarak 5.400 $ 'a düşmesi.

 Tüccar 'George', Bitcoin'in aşağı doğru genişleyeceğine inanıyor. Bugün veya gelecek hafta fiyatın tersine dönmesini bekliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ