Kripto para saklama hizmeti sunan Anchorage, Cosmos'a destek ekledi ve müşterilerin Cosmos tokenlerini platformunda saklamasına ve ticaretine izin verdi.

Anchorage, Popüler Altcoin’e Saklama ve Ticaret Desteği Ekliyor

Kripto para saklama hizmeti sunan Anchorage, Cosmos'a destek ekledi ve müşterilerin Cosmos tokenlerini platformunda saklamasına ve ticaretine izin verdi.

Anchorage kurucu ortağı Diogo Monica, yaptığı açıklamada, firma yakında Cosmos için de staking hizmetleri başlatacak. San Francisco merkezli saklama şirketi Stellar, Tezos, Zcash ve diğerleri de dahil olmak üzere çok çeşitli tokenlar için staking ve saklama hizmetleri sunarak kendisini rakiplerinden ayırıyor.

Monica, "Cosmos protokolü Tezos'tan veya diğer fayda mekanizmalarının kanıtlarından farklıdır. Büyümeyi birleştirmek istiyorsanız, Tezos protokolü onchain anahtarını kullanarak yeniden temsil etmenizi gerektirir, böylece varlıkları tutan anahtar aktif olarak katılmalıdır" ifadesini kullanıyor.

Çok miktarda Cosmos tokenı olan kullanıcılar için, özel anahtarı doğrudan zincir üzerinde göstermek güvenlik açısından ideal değil. Anchorage, özel anahtarları donanım güvenlik modüllerinde tutarken yeniden yetkilendirmeyi desteklediğini söyledi.

 Monica, "Anchorage ile ilgili benzersiz olan şeylerden biri, platformumuzun boşluklu donanım güvenlik modüllerinin güvenliğinden özel anahtarları doğrudan internete bağlı olma riskine maruz bırakmadan kullanmamıza izin vermesidir." diyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ