Yeni on yılın sonunda neler bekleyebileceğimize bakacak olursak, VC şirketinden Andreessen Horowitz, Bitcoin'in (BTC) gelecekteki çevrimiçi etkileyicilerin kullanacağı para kazanma mekanizmalarının merkezinde olacağını öngörüyor.

Andreessen Horowitz: Bitcoin, 2030

Yeni on yılın sonunda neler bekleyebileceğimize bakacak olursak, VC şirketinden Andreessen Horowitz, Bitcoin'in (BTC) gelecekteki çevrimiçi etkileyicilerin kullanacağı para kazanma mekanizmalarının merkezinde olacağını öngörüyor.

Andreessen Horowitz 2030'a kadar olacaklarla ilgili şunları ifade ediyor:

“Etkileyici yüzlerce hayranına anında ulaşabilir. Buna karşılık, taraftarlara bu geri bildirimi vermek için anında ödeme yapılabilir. Bitcoin veya Libra gibi bir kripto para biriminde ödeme almayı seçebilirler veya Influencer Coin'de ödeme almayı seçebilirler. ”

Andreessen Horowitz, varsayımsal “Influencer Coin” gibi özel dijital varlıkların rolünü, çevrimiçi hayranların bir etkileyicinin artan popülaritesinden pay almasını sağlamanın bir yolu olarak görüyor - tıpkı girişim çalışanlarının başlangıçtaki büyümesine eşitlik yoluyla katılmalarına benzediği gibi.

20'li Yıllarda Stratejik Eğilimler

Yeni on yıl için stratejik teknoloji trendlerini daha az edebi bir şekilde ele almakla birlikte, genel vizyonunda Andreessen Horowitz ile önemli ölçüde örtüşen bir trend olan ComputerWeekly.com, blok zinciri, hiper otomasyon ve yapay zeka güvenliğini değişimin kilit faktörleri olarak tanımladı.

"Gelecekte, gerçek blockchain veya" blockchain tamamlandı "endüstrileri dönüştürme potansiyeline sahip olacak." ComputerWeekly katılımcısı Brian Burke, 2 Ocak'ta teknolojinin "2023 yılına kadar tamamen ölçeklendirilebileceğini" öngördü.

Blockchain, yapay zeka ve Nesnelerin İnterneti (IoT) gibi tamamlayıcı teknolojilerle birlikte, merkezi olmayan ve otomatik ağlardaki katılımcı türünü genişletecek.

Otomotiv endüstrisinde, akıllı sensörlü bir otomobil, örneğin blockchain ve IoT kullanan bir sigortacı ile sigorta fiyatlarını doğrudan ve otomatik olarak müzakere edebilir.

Daha geniş kapsamlı olarak rapor, veri gizliliği önlemlerine, giderek demokratikleşen teknolojiye ve dağıtılmış bulut bilişime önümüzdeki on yıl içinde blockchain için temel paralel eğilimler olarak işaret ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ