Autonomous Partners'ın kurucusu ve genel müdürü Arianna Simpson kısa süre önce twitter'a geçti ve resmi olarak a16z kripto ekibine bir anlaşma ortağı olarak katılacağını açıkladı.

Andreessen Horowitz Yeni Anlaşma Ortağı Buldu: Arianna Simpson

Autonomous Partners'ın kurucusu ve genel müdürü Arianna Simpson kısa süre önce twitter'a geçti ve resmi olarak a16z kripto ekibine bir anlaşma ortağı olarak katılacağını açıkladı. Birçoğu, kripto yatırımcıları ve meraklılarının hareketi takdir ettiğini ve Simpson'u tebrik ettiğini belirtti.

2009 yılında Marc Andreessen ve Ben Horowitz tarafından kurulan Andreessen Horowitz (“a16z” olarak bilinir), Silikon Vadisi, Kaliforniya'da, geleceğin teknolojisini kullanarak inşa ettiği cesur girişimcileri destekleyen bir girişim sermayesi şirketidir. Firmanın alana yatırım yapmak için 350 milyon dolarlık bir kripto fonu olduğu bildiriliyor.

Kripto yatırımcısı ayrıca şunları söyledi:

“Son birkaç yıldır alanı özerk yaptıkça, a16z'nin uzaktan inşa ettiği marka ve platforma hayran kaldım. Özellikle aynı kurucuların çoğuna yatırım yapmış olduğumuz göz önüne alındığında, güçlerini birleştirmek için fırsat doğduğunda, mükemmel bir anlam ifade etti."

Simpson ayrıca, Andreessen Horowitz'deki yeni rolü üstlenirken destek fonunu denetlemeye devam edeceğini de sözlerine ekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ