Amiral gemisi blok zincirinin arkasındaki 'değer-mağaza' anlatısına şu anda meydan okunuyor gibi görünüyor. Ama davranışı en kötüsü değil.

Anthony Pompliano Açıkladı: Bitcoin S&P 500

Amiral gemisi blok zincirinin arkasındaki 'değer-mağaza' anlatısına şu anda meydan okunuyor gibi görünüyor. Ama davranışı en kötüsü değil.

Morgan Creek Digital'in kurucusu ve Bitcoin (BTC) savunucusu Anthony Pompliano'nun turuncu paranın devam eden durgunluktaki en volatil varlık olduğunu iddia edenlere katılmıyor.

Pompliano, göreceli olarak, S&P 500 Endeksinin son rollercoaster sürüşünün Bitcoin (BTC) tarafından gösterilenden daha yüksek dalgalanma gösterdiğini fark etti. Çünkü% 9.5 düşüşü, Bitcoin'in (BTC) % 51 serbest düşüşü kadar önemlidir.

Pompliano, devam eden durgunluk aşaması açısından bu yoruma dayanarak Bitcoin'in (BTC) en uçucu varlık olmadığını vurguladı.

Dün bu gerçek, Bitwise Asset Management CEO'su Hunter Horsley ve Facebook ve Instagram'ın eski para kazanma yöneticisi tarafından da özetlendi. Dün, borsaların düşmeye devam ettiğini, Bitcoin (BTC) fiyatının istikrarlı olduğunu iddia etti.

Yine 'Güvenli Liman' mı?

Ne yazık ki, Bitcoin (BTC) piyasa türbülansına karşı bir sığınak olmaktan çok uzak.  Bu, Bitcoin (BTC)'nin yaygın bir değer aktarımı biçimi olarak karşıladığı ilk krizdir. Birçok yatırımcı, düşmeye dayanıklı olduğunu düşünmüştü, ancak kripto kralının şu anda testi geçemediği ortaya çıktı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ