Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı Anthony Pompliano, Bitcoin'in geleneksel yatırımcılar arasındaki statüsünün değişmeye başladığını söyledi.

Anthony Pompliano

Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı Anthony Pompliano, Bitcoin'in geleneksel yatırımcılar arasındaki statüsünün değişmeye başladığını söyledi.

Yahoo Finance ile yapılan bir röportajda Pompliano, BTC'nin ne kadar uzun süredir ölümünün yanlış olduğunu öngördüğünü kanıtlamaya devam ettiğini ve kanıtladığını, son on yılda değerdeki kayda değer artışını daha fazla fark edeceğini söyledi.

“Bitcoin gitmiyor. Wall Street yatırımcılarının birçoğunu portföylerine koyduğunu görmeye başlıyorsunuz. Ayrıca bu borsalar veya işletmeler için de geçmiş performansları var, böylece finansal performansı görebiliyorlar.

Bence sonuçta, gerçekten görmeye başlayacağınız şey bankaların bu alanı görmezden gelemeyeceği. ”

Pompliano, kurumsal yatırımcıların gittikçe daha fazla Bitcoin'i diğer finansal piyasaların oynaklığına karşı bir engel olarak gördüğünü söyledi.

Pompliano, 2021 yılına kadar BTC'nin fiyat yolundaki kişisel tahmininden sapmadığını söylüyor.

“Tahminimce önümüzdeki 18 ay boyunca öğütmeye devam edeceğiz ve bunun bu krizden çıkan en iyi oyuncu olmasını bekliyorum. Bitcoin'in 2021 yılına kadar BTC başına 100.000 dolara vuracağını düşünüyorum. Bu, geleneksel finansal dünyada nispeten kısa bir sürede 10 kattan fazla bir artış. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ