Anthony Scaramucci, Bitcoin'i dikkatli bir şekilde inceleyen ve kripto para birimini anlayan herkesin potansiyeline ikna olacağına inanıyor.

  Anthony Scaramucci, Bitcoin'i dikkatli bir şekilde inceleyen ve kripto para birimini anlayan herkesin potansiyeline ikna olacağına inanıyor. CNBC ile yaptığı röportajda, Hedge fon yatırımcısı Anthony Scaramucci, orijinal kripto para birimi Bitcoin'i dikkatle inceleyen ve anlayan herkesin potansiyeline ikna olacağını savundu. SkyBridge Capital'in kurucusu ve yönetici ortağı, Pazartesi günü CNBC'nin "Sermaye Bağlantısı"na verdiği demeçte, "Bitcoin ile ilgili ödevi yapın, ne olduğunu anlayın" dedi. Diğer materyallerin yanı sıra Bitcoin yaratıcısı tarafından beyaz kağıdın okunmasını önerdi.

"Ödevini Yaptıysan, Bitcoin'e Yatırım Yapacaksın."

“Ödevi yapan herkes sonunda ona yatırım yapar. Bir Bitcoin şüphecisi olan Ray Dalio'ya bakın, şimdi bir Bitcoin yatırımcısı" dedi ve Paul Tudor Jones ve Stanley Druckenmiller gibi diğer büyük isim yatırımcıların da Bitcoin satın aldığını ekledi. “Bunlar, ödevi yapan ve bir Bitcoin parçasına sahip olmaları gerektiği sonucuna varan harika adamlar” dedi. Scaramucci, Bitcoin'i "dijital altın" olarak gördüğünü ve geçen yıl biriktirmeye başladığı Bitcoin'de "1 milyar doların üzerinde" olduğunu söyledi.

 

Kripto Para Birimi Bu Yıl Vahşi Dalgalanmalar Gördü

Anthony Scaramucci'nin firması geçen ay kripto para dünyasına geçişini hızlandıran bir ortaklık duyurdu. “Son on yılda Bitcoin'de bir sentiniz ve nakit olarak 99 sentiniz varsa, her şeyden daha iyi performans gösterdiniz. Sadece bunu düşün," dedi. Bitcoin, ilk ABD de vadeli işlem borsa yatırım fonu lansmanını takiben geçen hafta 66.900 doların üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Önde gelen kripto para birimi, vahşi dalgalanmalar gördü ve bir süre oynak olmaya devam etmesi bekleniyor. Coin Metrics'e göre, Pazartesi öğleden sonra Asya'da Bitcoin %2,6 artışla 62.696.00 $ oldu. Yazma sırasında, Bitcoin 63.000 $   hemen üzerinde işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ