Anthony Scaramucci, 2020 çöküşünden bu yana en büyük olan Bitcoin'deki son düşüşün Kara Cuma'dan başka bir şey olmadığını açıkladı.

Anthony Scaramucci, 2020 çöküşünden bu yana en büyük olan Bitcoin'deki son düşüşün Kara Cuma'dan başka bir şey olmadığını açıkladı. Tüm kripto para birimleri, spekülatörlerin ve analistlerin olası yeni bir karantina senaryoları üzerine beyin fırtınası yapan yeni bir COVID-19 türünün korkuları arasında dün büyük ölçüde düştü. Son zamanlarda bilim adamları, koronavirüsün B.1.1.529 varyantını keşfettiler. Bugüne kadar geliştirilen panzehirlere karşı bağışıklık kazandırabilecek çok sayıda mutasyona sahiptir. Orijinal kripto para biriminin fiyatı dün 53.675 dolara kadar düştü. Anthony Scaramucci, son düşüşü kripto için Kara Cuma olarak açıkladı.

Panik Dönemi, Kripto İçin Kara Cuma'dan Başka Bir Şey Değil

Kripto para piyasasını tartışan Trump'ın Eski İletişim Direktörü Anthony Scaramucci, sükunet çağrısında bulundu. CNBC için yakın zamanda yapılan bir röportajda SkyBridge Capital'in Kurucusu, bu panik olayının (2020 çöküşünden bu yana en büyük) Kara Cuma'dan başka bir şey olmadığını ve insanların hükümetin para politikalarının yaptığı gibi stratejik yatırımlara para enjekte etmek için bundan faydalanması gerektiğini açıkladı. İyimser olmak için fazla sebep vermiyor. “Fed daralma yapmıyorsa, bu bir satın alma fırsatıdır. Kara Cuma ve her şey indirimde."

Kripto Para Birimlerinin Bu Ekonomik Dönemden Daha Güçlü Çıkmak İçin Yeterli Nedeni Var

Scaramucci, düşüşe neden olan korkuların temelleri etkilemediğini ve piyasada aşırı tepki olsa da, büyük resimde kripto para birimlerinin bu ekonomik dönemden daha güçlü çıkmak için yeterli nedeni olduğunu açıkladı. “Bizim gibi uzun vadeli temellere inanıyorsanız, satın alma zamanı. Bence bu şu anda riskli bir durum. Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin volatil olması insanları oyundan uzaklaştırıyor. Bu, aynı zamanda, oldukça iyi bir ilk çeyrek oluşturduğunu düşündüğüm, kaldıracın bir kısmını da ortadan kaldırıyor ”dedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ