Skybridge Capital'in CEO'su Anthony Scaramucci'ye göre kriptolar, Bitcoin'in önümüzdeki altı yıl içinde 300 bin dolara ulaşma potansiyeline sahip olmasıyla uzun vadeli yatırımlar olduğunu kanıtlayabilir.

Anthony Scaramucci, Ethereum Merge Öncesinde Perakende Yatırımcıları Uyardı

Skybridge Capital'in CEO'su Anthony Scaramucci'ye göre kriptolar, Bitcoin'in önümüzdeki altı yıl içinde 300 bin dolara ulaşma potansiyeline sahip olmasıyla uzun vadeli yatırımlar olduğunu kanıtlayabilir.

Singapur merkezli Signum'un yönetici ortağı John Ng Pangilinan da mini ETH rallisinin Ethereum 2.0 beklentisinden kaynaklandığını açıkladı.

Ethereum Birleştirmesinin, Goerli test ağının bu hafta tamamlanmasından sonra önümüzdeki ay başlatılması bekleniyor. Bu yükseltme, ağı ölçeklenebilirlik, güvenlik ve sürdürülebilirlik dahil olmak üzere uzun vadeli değişikliklere daha yakın tutmak için ayarlanmıştır. Skybridge Capital'in CEO'su Anthony Scaramucci buna yanıt olarak, perakende yatırımcıları varlıklarını daha küçük karlar için satma konusunda uyardı.

Ona göre, kriptolar, Bitcoin'in önümüzdeki altı yıl içinde 300 bin dolara ulaşma potansiyeline sahip olmasıyla uzun vadeli yatırımlar olduğunu kanıtlayabilir.

Önümüzdeki altı yıl içinde, BTC 300 bin dolara giderse, onu 20 bin dolardan veya 60 bin dolardan satın almış olmanızın bir önemi kalmayacak. Ve sadece geleceğin üzerimizde olduğu konusunda insanları uyarıyorum. Düşündüğümden daha erken oluyor.

Yıldırım ağı geliştirildiğinde Bitcoin ile yüksek bir ticari faaliyet olabileceğini de sözlerine ekledi. Scaramucci ayrıca başvurulardaki artışın ve işlem kolaylığının BTC fiyat artışında büyük rol oynayacağını açıkladı.

Şirketinin kriptolara yaptığı yatırım hakkında konuşan Scaramucci, Skybridge'in en büyük pozisyonlarının Bitcoin ve Ethereum olduğunu belirtti. Ayrıca Algorand'da büyük bir konuma sahip olduklarını açıkladı.

Ethereum Birleşmesi Beklentisi Mini Bir Ralli Yaratıyor

Birleşme ile ilgili olarak CEO, birçok perakende yatırımcının şu anda sadece yükseltmeden sonra pozisyonlarını satmak için ETH biriktirdiğine inanıyor. Ona göre, varlık uzun vadede oldukça karlı olabileceğinden, bu kötü bir yatırım kararıdır.

Birleştirme Ethereum ile geliyor ve bu ağdaki işlem ücretlerini düşürecek. Birçok kullanıcı bu söylentiyi satın alıyor. İnsanları bunu yapmamaları konusunda uyarırım. Bunlar uzun vadeli büyük yatırımlardır.

Bazı uzmanlar, Ethereum'un geçişini üç Bitcoin yarılanmasına eşitler. Geçişin büyük olasılıkla ETH'ye deflasyonist bir itiraz getireceğini belirtmek önemlidir.

Stack Funds'ın baş işletme görevlisi ve kurucu ortağı Matthew Dibb, yatırımcıların yalnızca yaklaşmakta olan Birleşmeye odaklanmasıyla varlığın anlatımının hızlı bir değişiklik gördüğünü de gözlemledi. Ona göre, yeni pozisyonlar oluşturmak için bekleyen yükseliş momentumu için önemli miktarda para ayrıldı.

Singapur merkezli Signum'un yönetici ortağı John Ng Pangilinan da mini ETH rallisinin Ethereum 2.0 beklentisinden kaynaklandığını açıkladı. Ek olarak, büyük firmaların çöküşü ve yükselen enflasyon kısmen son artışla bağlantılı olabilir. Pangilinan daha önce, Temmuz ayında birikim aşaması devam ettiğinde hem BTC hem de ETH için bir toparlanma olabileceğini tahmin etmişti. Basın saatinden itibaren, ETH son 24 saatte yüzde 5 arttı ve şu anda 1.999 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ