FileCoin (FIL), son 14 günde %13,2'nin üzerinde artış kaydetti ve son 24 saatte %9 daha fazla işlem hacmi göstererek, FileCoin için güçlü bir tersine dönüşün sinyalini verdi.

ApeCoin (APE), Filecoin (FIL) ve Orbeon Protocol (ORBN) – 2023

FileCoin (FIL), son 14 günde %13,2'nin üzerinde artış kaydetti ve son 24 saatte %9 daha fazla işlem hacmi göstererek, FileCoin için güçlü bir tersine dönüşün sinyalini verdi. Ek olarak, ApeCoin (APE) iki hafta içinde %20'nin üzerinde arttı, çünkü Yuga Labs eski Activision-Blizzard Başkanını yeni CEO'su olarak atadı. Son olarak, Ön Satışta %987'nin üzerinde artış gösteren yeni gelen Orbeon Protocol'ümüz (ORBN) var ve analistlerin şimdi 2023'te %6.000'in üzerinde fırlayacağını tahmin ediyor.

ApeCoin'in Yuga Labs'ı Activision-Blizzard'dan CEO Atadı ve Artmaya Hazır

ApeCoin ve dünyanın en ünlü NFT projesi Bored Ape Yacht Club'ın arkasındaki şirket Yuga Labs, yakın zamanda World of Warcraft, Candy Crush ve Call of gibi oyunları yönettiği Activision-Blizzard'ın eski Başkanı Daniel Alegre'yi atadı. Görev, başarıya.

Yuga Labs'ın onu atamasının ana nedeni, oyunun para birimi olarak hizmet edeceği için büyük olasılıkla ApeCoin (APE) üzerinde önemli bir etkisi olacak olan Metaverse MMORPG The Otherside'ı bu yılın sonlarında başlatmak istemeleridir. Şimdiye kadar, ApeCoin (APE) yaklaşık %20 arttı ve şu anda yaklaşık 4 dolardan işlem görüyor. Buna ek olarak Binance, 120 günlük sabit ApeCoin (APE) stakingi için %129 APY sunar, bu da alıcıları baskı altına alır ve Apecoin'in (APE) stakingini teşvik eder.

Apecoin bu yörüngede devam ederse, Apecoin (APE) yakın gelecekte önemli bir fiyat hareketi görebilir.

FileCoin (FIL) Neden Bu Yıl Ayı Piyasasıyla Mücadele Edecek?

FileCoin (FIL), tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 236,84 $'dan %98'in üzerinde düşmesine rağmen, haftalık grafikte yükseliş eğilimi gösteriyor. FileCoin (FIL) topluluğu, iki yıl boyunca FileCoin ekibi tarafından vaat edilen sözde üstün sözleşme teknolojisinin piyasaya sürülmesini bekledi, ancak şimdi köşeyi dönünce görünüyor.

İçeridekilere göre, FileCoin (FIL) kısa süre içinde bunu ana ağına uygulayacak yeni bir güncelleme yayınlamak üzere, bu da FileCoin'in fiyatının artmasına neden olabilir. Ancak madenciler isyan çıkarabilir ve olaya giden süreçte projeyi fiyat düşüşü yapmakla suçlayabilir. Analistler, FileCoin'in (FIL) 2023'ün sonunda yaklaşık 4,89 dolardan işlem göreceğini ve bunun da %73,7'lik potansiyel bir yatırım getirisine işaret edeceğini tahmin ediyor.

Orbeon Protokolü (ORBN), 2023'te Kitle Fonlaması ve Risk Sermayesi Piyasalarını Bozmaya Hazırlanıyor

Orbeon Protokolü (ORBN), şimdiden %987 oranında yükselmeyi başardığı için birçok dijital varlık yatırımcısının dikkatini çeken yeni bir kripto para birimi projesidir. Diğer kripto para birimlerinin çoğu düşerken bu ani artışın nedeni, projenin sağlam bir kullanım senaryosuna sahip olması ve fraksiyonlara ayrılmış NFT'lerin kullanımıyla bildiğimiz geleneksel kitle fonlaması ve risk sermayesi piyasalarında devrim yaratabilmesidir.

Orbeon Protokolü (ORBN) aracılığıyla halktan 100 bin dolar toplamak isteyen yeni kurulmuş bir şirket düşünün. Orbeon Protokolü (ORBN) daha sonra, her biri başlangıçta 10 dolarlık bir yatırımı temsil eden 10.000 öz sermaye destekli NFT basacak. Orbeon Protokolü (ORBN) ekosisteminin kullanıcıları, bu fraksiyonlara ayrılmış NFT'leri merkezi olmayan Orbeon Exchange'de satın alabilir, satabilir ve stake edebilir veya saklamaya tabi olmayan Orbeon Cüzdanlarında saklayabilir.

Orbeon Protokolü (ORBN) yalnızca yeni kurulan şirketler için kaynak yaratma maliyetlerini büyük ölçüde azaltmakla kalmaz, aynı zamanda sizin ve benim gibi perakende yatırımcıların erken tohum yatırımlarının ödüllerini 1 $ gibi düşük bir tutardan almalarına da olanak tanır.

Orbeon Protokolü'nün (ORBN) tokenleri, 888.000.000 olarak belirlenen maksimum arz ve bu belirteçlerin yalnızca %40'ının projenin ön satışı yoluyla halka açık olmasıyla da çok sağlıklı görünüyor.

Buna ek olarak, likidite havuzu, Solid Proof tarafından tamamen denetlenen bir akıllı sözleşme ile on yıl süreyle kilitlenir. Bu, yatırımcılara hiçbir şekilde halı çekme olmayacağını ve bu gelecek vaat eden projeye gönül rahatlığıyla yatırım yapabilmelerini sağlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ