Kripto para dünyasında metaverse ile ilgili projelerin son zamanlarda öne çıktığını biliyoruz.

ApeCoin İçin Tehlike Mi Var?

Kripto para dünyasında metaverse ile ilgili projelerin son zamanlarda öne çıktığını biliyoruz. Metaverse coin’leri olarak kavramsallaştırılan bu süreçte bazı kripto para birimlerinin yatırımcılara daha fazla ilgi çektiğini net bir şekilde görüyoruz. Bu coin’lerden ApeCoin için uyarıların yapıldığı da dikkatleri çekiyor.

40 dolarlık bir zirveden sonra meydana gelen sert geri çekiliş yatırımcılar için bir alım fırsatı anlamına gelse de son günlerde Bitcoin’de yaşanan düşüşten sert bir şekilde etkilenen kripto para birimleri yatırımcılarda paniğin daha fazla büyümesine neden olmuş vaziyette.

Panik öylesine büyük hale geliyor ki uzmanlarca ApeCoin için fiyatta bir tehlike işaretlerinin olduğu ve gidişatın 4 doların altına doğru olabileceği yorumları yapılıyor.

Yorumların çoğu zaman gerçeği yansıtmayabileceğine yönelik uyarılar yapmak da mümkün. Ancak burada yatırımcılarımızın bilmesi gereken temel kural mutlak manada yükselişin olmadığı gibi mutlak manada düşüşün olmayacağı. Bu bağlamda düşüş noktaları yatırımcılar açısından önemli bir giriş noktası olarak değerlendirilebilir.

Diğer taraftan ApeCoin’e çok yüksek tutarlardan giriş yapanlar için bir miktar sabır tavsiyesi yapmak gerekiyor. Zararına satmak hiçbir zaman çözüm olarak görülmüyor. Yatırımcılar açısından değerli olan en azından zamanın çıldırtıcılığına karşı beklemek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ