2021 yılında bir trend haline gelen oyna ve kazan odaklı metaverse coin’leri son zamanlarda önemli hareketlerle dikkat çektiler.

2021 yılında bir trend haline gelen oyna ve kazan odaklı metaverse coin’leri son zamanlarda önemli hareketlerle dikkat çektiler. Son günlerde piyasa değerinde hızlı bir artışın görüldüğü ApeCoin dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış durumda.

Hızlı artışların beraberinde hızlı düşüşleri de getirebileceği gerçeğinden hareketle yatırımcıların her zaman temkinli olmasında faydalar olduğunu söylememiz gerekiyor. Hızlı bir düşüş olursa ApeCoin için uzmanlardan al tavsiyesi geliyor. Tabi burada Bitcoin’in güzel bir artış gerçekleştirmesiyle ETH tabanlı metaverse projelerinin de önemli toparlanmalar gerçekleştirebileceğine vurgu yapmak gerekiyor.

Kurumsal düzlemde blokzincir platformu olan Fantom(FTM)’ye yönelik bir çizgi isterseniz atabilirsiniz. Takibinizde bulunsun. Metaverse coin projeleri ile Axie Infinity ile The Sandbox(SAND) sert bir fiyat hareketiyle karı karşıya olabilir. Zira metaverse bildiğimiz üzere henüz daha bebeklik aşamasında.

Yatırımcılara kripto para alanındaki projeleri çok iyi araştırmalarını tavsiye ediyoruz. Özellikle projelerin tüm detaylarının yer aldığı White paper’lara yani teknik özelliklerin yer aldığı dokümanlara bakmalarını ve ına göre hareket etmelerini tavsiye ediyoruz.

Söylediklerimiz elbette bir yatırım tavsiyesi değil. Piyasada izleyebileceğiniz ve takip edeceğiniz koinler ile ilgili bilgilendirme yapılması gerekiyor. Bu alanda her bilgi ve detayın son derece önemli olduğunu belirtelim.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ