Bu yazımızda sizlere ApeTools (TAPE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve TAPE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

ApeTools (TAPE) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi TAPE Coin

Bu yazımızda sizlere ApeTools (TAPE) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve TAPE Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

ApeTools (TAPE) Nedir?

ApeTools, AMM ve Dex platformu Apeswap tarafından desteklenmektedir ve Binance Chain çiftleri ve havuz gezgini için ticaret araçlarının merkezi olmayı hedeflemektedir. Araç, BSC ağındaki en iyi Dexe'ler için PancakeSwap, BakerySwap ve ApeSwap çiftlerinden gelen verileri bir araya getiren lider grafik analiz aracı olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcıların token analizini kontrol edebilecekleri ve alım satım kararları alabilecekleri tek durak olacak.

Merkezi Olmayan Borsalar için Ticaret Araçları Platformu

Binance Smart Chain’deki en büyük AMM Pancake Swap olmasına rağmen, Pancake Swap'ın Ape Swap gibi birkaç rakibi olacağını artık biliyorduk. Son zamanlarda, Ape Swap'ın geliştirici dostu ve kullanıcı dostu davranışı bizi Ape Swap'a yönlendirdi. Stratejik ve pazarlama açısından BSC ağındaki en iyi araçları Ape Swap ekosistemine getirmeye karar verdik. Apetools.co'nun Ape Swap ile henüz resmi ve organik bir bağlantımız olmamasına rağmen, müzakereleri bir an önce sonuçlandırmak ve Ape Swap ekosisteminin en başarılı projelerinden biri olmak istiyoruz.

Stake, havuzlama ve çiftçilik gibi DeFi faaliyetlerindeki kazançlarını ve LP'lerini takip edebilecektir.

TAPE'i elinde tutanlar hem premium özelliklerden faydalanacak hem de airdrop sayesinde ödüllendirilecektir.

TAPE token

Ape Tools'un TAPE tokeni Binance Smart Chain'de dağıtılır ve BEP-20 token standardını takip eder. Tape Token, Ape Tools'un yönetişim ve stake tokenidir. İlk başta sadece üyelik listesi için düşünsek de, potansiyelini fark ettik ve projeyi kendi üzerine inşa etmeye karar verdik.

TAPE tokeni https://app.apeswap.finance/swap adresinden BNB’lerinizi Binance Smart Chain Cüzdanına gönderip alabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ