Bu boğa sezonundaki NFT çılgınlığı sadece kripto meraklıları ile sınırlı değil ve en iyi sporcular ve ünlü sanatçıların nadir hatıralarını ve sanat eserlerini Blockchain kullanarak müzayedeye çıkarmasıyla ana akım ivme kazandı

Apollo Space Token, BSC

Bu boğa sezonundaki NFT çılgınlığı sadece kripto meraklıları ile sınırlı değil ve en iyi sporcular ve ünlü sanatçıların nadir hatıralarını ve sanat eserlerini Blockchain kullanarak müzayedeye çıkarmasıyla ana akım ivme kazandı. NFT'ler, bu boğa sezonunda kripto alanından ortaya çıkan en büyük başarı hikayesine dönüştü ve Apollo Space Token (AST), merkezi olmayan yıldız adlandırma kaydı biçiminde aynı şeyin benzersiz bir yinelemesini getiriyor. Ortaya çıkan kripto projesi, yıldız sicil endüstrisini Z kuşağı ile yeniden canlandırmayı hedefliyor.

AST projesi, uzay, güneş sistemleri ve yıldızlardan etkilenen insanlara galaksiler arası bir hizmet sunmayı vaat ediyor. Proje resmi olarak sadece birkaç hafta önce lanse edildi ve lansmandan sonraki bir hafta içinde 1.5 milyon dolara ulaşan piyasa değeri ile birçok ünlünün dikkatini çekti.

Apollo Space Token Projesi nedir?

Elon Musk tarafından kurulan SpaceX gibi şirketler sayesinde dünya dışındaki insan yaşamının akla yatkınlığı gittikçe daha olası hale gelirken AST, ilgilenenlerin adını galaksimizdeki milyonlarca yıldızdan birine kazımayı vaat ediyor. SpaceX uzay turizmine odaklanıp seçilen birkaç kişiyi Mars'a götürürken, AST, adınızı merkezi olmayan bir defterde güvence altına alarak bugün yıldızların arasında olma fırsatı sunuyor.

AST'deki geliştiriciler, kullanıcılarına isimlerini yıldızlara yazmaları için ilk fırsatı sağlıyor. Apollo Space Token, Binance akıllı zincirinde başlatılan en son token ve birçok kripto projesinden farklı olarak, AST'deki üç geliştirici de kimliklerini ortaya çıkardı ve topluluklarına göre çeşitli spor arenalarında uzun yıllara dayanan deneyimleri sayesinde mevcut profesyonel sporcularla birden fazla bağlantıya sahip görünüyorlar. .

Apollo Space Token'ın geliştiricileri, Binance akıllı zincirinde önde gelen yıldız isimlendirme sicili olmak için bu fırsattan yararlandı, Apollo Space Token, kullanıcılarının herhangi birinin mülkiyetini satın almasına ve devretmesine olanak tanıyan merkezi olmayan bir yıldız adlandırma kayıt defteri geliştirme sürecindedir.  Diğer kayıtlarda daha önce görülmeyen bu benzersiz nitelik, her yıldıza temel bir değer verir. Kayıtlarında adı geçen yıldızların her biri, bir Değiştirilemez token veya NFT'ye benzer şekilde, talep arttıkça değeri artacaktır; Kullanıcıların kimliği doğrulanmış dijital varlıkları satın almasına, satmasına ve ticaretini yapmasına olanak tanıyan bir başka yeni sektör.

Star Registry Veri Tabanı (SRDB1), AST’ın evren veri tabanının ilk yinelemesi olacak. Bu blockchain veri tabanı, AST temeli aracılığıyla oluşturulacak ve korunacaktır. AST temeli yalnızca AST sahipleri tarafından desteklenecek ve yönetilecektir. Yönetişim protokolleri, SRDB'nin oluşturulmasından kısa bir süre sonra tanıtılacaktır. Veri tabanı, geniş kozmos hakkında bilgi ve AST vakfı tarafından satılacak olan yıldızların / gezegenlerin / galaksilerin haklarının isimlendirilmesini içerecektir.

Apollo Space Token, DApp veya merkezi olmayan uygulamasının geliştirilmesinde sürekli olarak önemli kilometre taşlarını geçti ve günler geçtikçe daha büyük bir izleyici kitlesini cezbetmeye devam ediyor. Bu kripto tabanlı proje hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve Apollospacetoken.com adresindeki web sitelerini ziyaret ederek güncel kalabilirsiniz.

AST Ekosisteminden En İyi Şekilde Nasıl Yararlanılır?

AST projesi kendi başına benzersiz bir fikir gibi görünebilir, ancak ekosistemin merkezi olmayan yıldız adlandırma kayıt defterinden çok daha fazla teklifi vardır, çünkü yerel belirteç AST'si, potansiyelini artıran token yakma sistemi ile birlikte pasif gelir elde etmek için kullanılabilir. Yerel token fiyatta artışa neden olur.

Yakma tokenleri, bir tokenin fiyat tabanını artırmanın en iyi yoludur, çünkü yanıklar iyi bir şeydir, ancak arz ve yanma oranı mantıklı olmalıdır. AST ekosistemi, her işlem için% 2'lik bir yanma oranı ve yalnızca 13 milyarlık bir sabit tedarik sınırı sunar, böylece AST için her gün anlamlı bir fiyat değişikliği meydana gelecektir. Bunu bir örnekle anlayalım, mevcut AST arzı 13 milyar.

Başlangıç değeri 1 BNB = 13.000.000 AST olduğunda % 2 yanma oranı. Potansiyel günlük hacmin 1.000 BNB olduğunu düşünürsek, potansiyel günlük yanma 20 BNB veya 26.000.000 AST civarında olacaktır. Bu, her 4 günde bir 100 milyon AST'nin üzerinde yanmaya eşittir.

Bu, fiyat değişikliklerini, işlem sayısındaki değişiklikleri veya tokenlerdeki genel bir azalmayı hesaba katmaz. Yakılan AST sayısı yavaş olabilir ancak yüzde asla değişmeyecektir. AST, her işlemde daha kıt hale gelecek ve sonuçta daha değerli hale gelecektir. AST yanma oranı, token fiyatı için roket yakıtı görevi görecektir.

Token sadece her işlemde yakılmaz, topluluğa geri verilir! Sadece AST'ye bağlı kalarak, kullanıcılar tokenleri  geri alacaklar. Bu otomatik stake etme özelliği, kullanıcıların yalnızca Moonmen Gang'ın (AST sahipleri) bir parçası olarak AST tokenleri şeklinde gelir elde etmelerini sağlar. Proje geliştiricileri, kayıt sistemini büyüyen bir toplulukla genişletmeyi hedefliyor ve gezegenlere ve hatta galaksilere ad verme hakları gibi özellikler. Proje, NFT'leri yepyeni bir seviyeye taşımayı hedefliyor.

Apollo Space Token hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.apollospacetoken.com adresini ziyaret edin.

Twitter: https://twitter.com/apollomoonmen

Telegram: https://t.me/ApolloSpaceToken

Facebook: https://www.facebook.com/ApolloSpaceToken/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ