Apple, müşterilerinin iPad, Mac ve Airpod gibi çok sayıda ürünü Apple Card üzerinden aylık taksitlerle satın almalarına izin verecek.

Apple Müşterilerine Yeni Bir Hizmet Daha Sunuyor

Apple, müşterilerinin iPad, Mac ve Airpod gibi çok sayıda ürünü Apple Card üzerinden aylık taksitlerle satın almalarına izin verecek.

Teknoloji devinin yeni teklifi, müşterilerin Apple Card aracılığıyla bir ürün satın almalarını ve ürüne ait ödemeleri faizsiz bir şekilde, bir kaç aylık dönemlerde yapmalarını sağlayacak. 

Şirket, bu doğrultuda müşterilerine iPad, Mac, Apple Pencil, iPad klavyeleri ve Mac XDR ekran monitörü ürünlerinde 12 aylık faizsiz ödeme planı; Airpod, Apple TV ve Homepod gibi ürünlerde ise 6 aylık faizsiz ödeme planı sunacak. 

Müşteriler satın aldıkları ürünlerin ödemelerini iPhone’larda bulunan Cüzdan uygulamasındaki Apple Card bölümünden yönetecek. Oluşan masraflar müşterilerin aylık Apple Card faturalarına eklenecek.

Apple’ın yeni ödeme programı, telefon ve benzeri ürünler satan operatörlerin sunduğu hizmete benziyor. Şirket kullanıcılara bu ürünleri aylık ödemelerle satın almaları için farklı bir yol sunuyor. 

Apple, geçen yıl benzer bir hizmeti iPhone için başlatmıştı. Şirket, yeni hizmetini önümüzdeki haftalarda kullanıcılarla buluşturmayı planlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ