2021 yılının son ayındayız. Son aya Omicron damga vurdu.

2021 yılının son ayındayız. Son aya Omicron damga vurdu. Korona virüsünün yeni varyantının duyurulmasının ardından kripto para piyasalarında kısmi bir satış dalgası yaşanıyor. Bitcoin ve kripto paraları Kasım ayındaki trendi devam ettiremiyor.

Kısa sürede bu durağanlık yerini canlı bir piyasaya bırakabilir. 

Son Ayda Gözler Bu 3 Kripto Parada: Avalanche, Polkadot ve SandBox

Avalanche ve Polkadot ağları akıllı sözleşmelere ev sahipliği yapabilen Blockchain’e sahipler. Her iki platform da DeFi (merkezsiz finans) platformlarına teknik destek sunuyor. DeFi’ler geleceğin finansal piyasalarını blockchain teknolojisi ile geliştiriyor. Akıllı sözleşmeler sayesinde DeFi’ler herhangi bir aracıya ihtiyaç duymadan bankacılık ve finansal işlemleri yerine getirebiliyor. Aracıları ortadan kaldıran DeFi’ler, bankacılık işlemlerini geleneksel aktörlere göre oldukça ucuza gerçekleştiriyor.  Avalanche ve Polkadot kadrolarına kattıkları bağımsız geliştiriciler sayesinde birçok dApps ve açılıma öncülük ediyor.

Diğer kripto para projesi ise Sand Box! Metaverse ve sanal dünya zamanın ruhu (zeitgeist) haline geldi. Sanal alemde üretilen sanal varlıklar reel bir varlık gibi yatırımı ve ticareti yapılabilen varlıklar artık. Bu dünyada saatlerini harcayan gençler kendi dünyalarını geliştirirken sanal dünyanın kendine has bir ekonomisi oluşmaya başladı. Bu sanal dünyanın güçlü aktörlerinden birisi de Sand Box ve SAND token bu sanal dünyanın para birimi olmaya aday!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ