Arbitrum'da yerel otomatik piyasa yapıcı merkezi olmayan borsa olan Arbswap, geçtiğimiz aylarda önemli miktarda ilerleme kaydetti.

Arbswap, Arbitrum

Arbitrum'da yerel otomatik piyasa yapıcı merkezi olmayan borsa olan Arbswap, geçtiğimiz aylarda önemli miktarda ilerleme kaydetti. Sözleşmelerinin Arbitrum Nova ağına taşınmasının ardından Arbswap, kısa süre önce çok stratejili bir blok zinciri yatırım fonu olan Old Fashion Research'ün desteğiyle Nova Accelerator'ı başlattı.

Arbswap, Hızlandırıcıyı kurarak, platformda inşa edilen projeler için yatırımlar ve danışmanlık hizmetleri yoluyla Arbitrum Nova ekosisteminin büyümesini desteklemeye başladı. Arbswap'a göre Nova Accelerator, Arbitrum Nova ekosistemine 10 milyon dolar yatırım yapmayı hedefliyor.

Arbswap ve Arbitrum Nova Hakkında

Arbitrum Nova, güçlü güvenlik garantileri sunarken ultra düşük maliyetli işlemleri optimize eden bir Arbitrum Layer-2 ölçeklendirme çözümüdür. AnyTrust teknolojisi üzerine kurulu ilk Arbitrum zinciri olan Arbitrum Nova, oyun, sosyal ve merkezi olmayan borsalar gibi yüksek hacimli fiyata duyarlı işlemleri yöneten uygulamalara hizmet etmeyi amaçlıyor.

Merkezi olmayan bir borsa olarak Arbswap, DEX'inde token takas eden kullanıcılara maksimum güvenlik ve satın alınabilirlik sunmayı amaçlıyor. Arbitrum Nova, yüksek hacimlerde bile yüksek güvenlik ve düşük işlem maliyetleriyle övünmektedir, bu nedenle Arbswap'ın Nova'ya geçiş konusundaki hızlı kararı, Arbitrum One zincirinin "yüksek" işlem maliyetlerine sahip diğer borsalara göre önemli bir ilk hamle avantajı olarak hizmet edecektir. Ayrıca, Arbswap tarafından sunulan likidite madenciliği, bahis havuzları ve yeni Arbitrum Nova projelerini kazanılmış token satışları yoluyla önyükleyen bir fırlatma rampası ürünü olan Dasher gibi çeşitli DeFi araçları, Arbswap'ı çeşitli piyasa katılımcıları için çok çekici bir DEX haline getiriyor.

Dasher ile birlikte Nova Accelerator, Arbswap'ın kendisini Arbitrum evreninde güçlü bir güç olarak konumlandırmasına izin vererek, Arbitrum Nova üzerine inşa edilen projelere ürünlerini Arbswap ekosistemi aracılığıyla hem finanse etmenin hem de piyasaya sürmenin bir yolunu sunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ