Bu yazımızda sizlere AirSwap (ARK) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ARK Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ark Coin (ARK) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi ARK Coin

Bu yazımızda sizlere ARK Coin (ARK) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ARK Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Ark Coin (ARK) Nedir?

Ark, profesyonel müşteriler tarafından kişiselleştirmeye yönelik programlanabilir bir platformdur. Ark Deployer, belirli iş durumlarına tamamen uyarlanabilen yan zincirlerin kolay bir şekilde devreye alınmasını sağlar. Tüm yan zincirler Ark ana ağına geri bağlanacak.

Ana ağ, yetkilendirilmiş bir Proof of Stake konsensüs mekanizmasını kullanır ve böylece 8 saniyelik bir blok süresi gerçekleştirir. Ark'ın stake edenlerinin her Ark stake edilen için bir oy aldığı dPoS'a toplam 51 delege katılıyor. Ark ayrıca soğuk esnetmeyi de destekler.

Ark, izin verilen hesaplar oluşturmak için birden çok başlangıç ifadesi gibi özelliklerle birlikte iş uygulamaları düşünülerek oluşturulmuştur.

Ark, çeşitli Mainnet Hizmetleri için ödeme yapmak için Ark ekosisteminde kullanılabilecek bir para birimi olan ARK'ya sahiptir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ