ARK Invest'in kurucusu Cathie Wood, kriptonun endüstrinin sistemik çöküşünün korkuları arasında gelişeceği konusunda iyimser olmaya devam ediyor.

ARK Invest

ARK Invest'in kurucusu Cathie Wood, kriptonun endüstrinin sistemik çöküşünün korkuları arasında gelişeceği konusunda iyimser olmaya devam ediyor.

Wood, In the Know podcast'inin yeni bir bölümünde, kripto paranın son birkaç gündür nispeten sakin olması nedeniyle dijital varlık piyasasının birkaç hafta öncesine kıyasla daha iyi bir konumda olduğunu söylüyor.

“Şu anda kripto dünyasında neler olup bittiği konusunda çok daha iyi hissettiğimi söyleyeceğim. Aylık Bitcoin'imizi göreceksiniz, olumluya nötr olduğumuzu söyleyebilirim. Birkaç kapitülasyon sinyali daha bekliyoruz ve elbette burada sistemik tarafı zaman gösterecek. Son birkaç gündür başka bir stres sinyali duymadık, bu da iyi."

Ayrıca, mevcut piyasa düşüşünün kripto endüstrisinin uzun vadeli görünümünü güvence altına aldığını ve kripto piyasasının şeffaflığının geleneksel finansal piyasalarda önemli bir etkiye sahip olabileceğini vurguladığını söylüyor.

“Kripto piyasasında olanlar, uzun vadede neden işe yarayacağına dair bir fikir veriyor. Şeffaf ve kripto ekosistemine, şeffaflık ve aşırı teminatlandırma nedeniyle, geleneksel finansal piyasalarda olduğunu düşündüğümden çok daha fazla güven var ve CDS'lerin kredi temerrüt takasları  bu bankalarda neden yükseldiğini merak ettiğimizde. Verim için erişimi ve bu durumlardan bazılarının ne kadar kaldıraçlı olduğunu merak ediyoruz ve nerede saklandıklarını bilmiyoruz ve belki de hepsi bu kadar.

Tamam, kripto piyasası bizi bu getiri erişiminin çok ileri gittiği ve çok fazla aşırılık olduğu, çevresinde çok fazla kaldıraç olduğu konusunda bizi uyardı. Belki orada bazı sorunlar vardır ve biz bunu öğreneceğiz."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ