IEO'nun başarılı bir ilk aşamasından sonra, dünyanın en büyük art token'ı olan ARTRINO, şimdi IEO'nun ikinci aşamasını IndoEx ve Coinsbit olmak üzere iki borsada düzenliyor.

ArtRino, Dünyanın İlk Sanal Sergi Sanat Projesi Metaverse

IEO'nun başarılı bir ilk aşamasından sonra, dünyanın en büyük art token'ı olan ARTRINO, şimdi IEO'nun ikinci aşamasını IndoEx ve Coinsbit olmak üzere iki borsada düzenliyor. IndoEX'teki IEO, 9 Mayıs'ta başlıyor ve 14 Mayıs'ta sona erecek ve listeleme, ArtRino'nun %50 bonus sunması ile 15 Mayıs 2022'de planlandı. Öte yandan, CoinsBit'teki IEO biraz daha uzun olacak ve listeleme tarihi 20 Mayıs olarak ayarlanarak 10 Mayıs'tan 19 Mayıs'a kadar uzayacak.

ArtRino tamamen sanatla ilgilidir ve hem sanatın hem de sanatçıların dünya çapında takdir edilmesini sağlar. Blockchain tabanlı bir platformun arkasındaki fikir, bugüne kadar olduğu gibi sadece seçkinler arasında alınıp satılmak yerine sanat eserlerini herkesin kullanımına sunmaktır. Son birkaç yılda gelir açısından katlanarak artan çevrimiçi sanat piyasasıyla birlikte, insanların yaratıcı sanat eserlerine ilgi gösterdiği ortaya çıktı. Böylece ArtRino, herkesin erişebileceği hale getirmek için meseleleri kendi eline aldı.

Başyapıtlar İçin Sanal Sanat Galerileri Olan WDAF Hakkında Her Şey

ArtRino, genç yeteneklerin sanat eserlerini öne çıkarmalarına ve dünya çapındaki izleyicilere sergilemelerine yardımcı olmak için Dünya Dijital Sanat Fuarı'nı (WDAF) başlattı. Koleksiyonerler bu başyapıtları meta veri deposunda kullanılabilecek NFT biçiminde satın alabilirler. Olasılıklar sınırsız!

Bunun dışında, sanat eserleri En İyi Sanat Eseri Ödülü için seçilirse, sanatçılar 50.000 $ değerinde ArtRino tokenleri kazanma şansına sahiptir. Değerlendirme şeffaf olacak ve bireysel seçmenler ve deneyimli bir jüri heyeti tarafından yürütülecek.

Ayrıca, seçmenlerin platforma katkısına değer vermek için Dünya Dijital Sanat Fuarı onlara çeşitli ödüller de sunacak. İlki, 50.000 $ değerinde ArtRino tokenleri, En İyi Sanat Eseri ödülü için seçilen sanat eserine oy verenler arasında dağıtılacak. 100.000 $ değerinde ArtRino tokeni, rastgele seçilen 10 seçmene her biri 10.000 $ verilecek. Yani, seçmen olsun sanatçı olsun, burada herkes için heyecan ve ödüller var.

Dünya Dijital Sanat Fuarı'nda ayrıca dünyanın dört bir yanından en iyi sanat eserlerinin yer aldığı sanal galeriler ve sergi salonları bulunmaktadır. Yetenekli sanatçılar, şaheserlerini sergilemek için sanal galeriler kurdular. ArtRino ayrıca metaverse'de arazi satın aldı ve önümüzdeki günlerde sergiler düzenlemeyi planlıyor.

Artık koleksiyoncular, platformun sergilerinden sanat eserleri satın almak için genellikle bebek ArtRino tokenleri  olarak adlandırılan Art Stock tokenlerini kullanabilirler.

Dünya Dijital Sanat Fuarı hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi web sitesini ziyaret edin https://www.wdaf.net/

ArtRino'nun IEO 2. Aşaması Burada

ArtRino, sanat piyasasında önemli bir yer edindikten ve devrim yarattıktan sonra, Mayıs 2022'de IEO'nun ikinci aşamasına ev sahipliği yapmayı planlıyor. Kısa ayrıntılar daha önce paylaşılmıştı, ancak IEO'ya çok daha fazlası var ve bununla ilgili ayrıntılı bilgiler aşağıda listelenmiştir.

ARTRINO IEO & IndoEX'te Listeleme:

IEO Fiyatı : 0.1$ + %50 BONUS

IEO Tarihi: 9-14 Mayıs

Liste fiyatı: 0.1$

İlan Tarihi: 15 Mayıs

ARTRINO IEO & CoinsBit'te Listeleme:

IEO Fiyatı : 0.1$

IEO Tarihi: 10-19 Mayıs

Liste fiyatı: 0.15$

İlan Tarihi: 20 Mayıs

IndoEX ve CoinsBit borsalarındaki minimum sipariş limiti 1000 ArtRino tokeni ile sınırlandırılmıştır. Ve birincisi için oturum arzı 10.000.000 iken, ikincisi için bu 5.000.000'dir.

IEO hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda verilen bağlantıları ziyaret edin.

IndoEx:https://international.indoex.io/buyieo/ARTRINO

CoinsBit:https://coinsbit.io/ieo-list/ArtRino_107

ArtRino sanat piyasasında devrim yaratıyor

Sanat koleksiyonculuğu popüler hale geldiğinden ve bunlar birer varlık olarak görülmeye başladığından beri, sanata yalnızca zengin, seçkinler ve güçlüler erişebiliyordu. Diğerleri açık artırmaların bir parçası olamazdı. Bu sadece koleksiyonerlere değil, sanatçılara da haksızlıktı. Tekel türünde bir durum olduğu için, yeni gelenler genellikle fark edilmeyi zor buluyorlardı. Ancak ArtRino, sanatı insanlara getirerek bunu değiştirmeyi planlıyor. Platform, takdir edilmeye değer ve yaratıcılığı yansıtan her sanat eserini sergiliyor.

ArtRino'nun insanlara ulaşmasını mümkün kılan nedenlerden biri, NFT'lerin büyümesi ve etrafındaki farkındalığın artmasıydı. Artık daha fazla insan sanatsal NFT'leri toplamak ve tutmak istiyor ve ArtRino, alıcı ve satıcı arasında bir aracı olarak hareket ederek bunu başarmaya yardımcı oluyor.

ArtRino tokeni şu anda BitMart ve PanCakeSwap'ta listeleniyor ve bu yıl 10'dan fazla borsada listelenmeyi planlıyor. Her ay için bir ila iki liste planlandı.

ArtRino hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.artrino.info/ adresini ziyaret edin.

Medya bağlantısı:

İlgili Kişi: Abhishek C

Şirket: ArtRino Corp

E-posta: [email protected]

Şehir: Kingstown

Ülke: St. Vincent ve Grenadinler

Web sitesi: https://www.artrino.info/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ