AS Roma Fan Token (ASR), AS Roma Futbol Kulübü ("AS Roma") taraftarlarına, Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize bir etki payı veren bir yardımcı programdır.

Bu yazımızda sizlere AS Roma Fan Token (ASR) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve proje ile ilgili detayları sunmaya çalışacağız.

AS Roma Fan Token (ASR) Nedir?

AS Roma Fan Token (ASR), AS Roma Futbol Kulübü ("AS Roma") taraftarlarına, Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize bir etki payı veren bir yardımcı programdır.

Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran katılımı ve ödül platformudur.

ASR, Ethereum üzerine inşa edilmiş bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirindeki bir yardımcı program tokenıdır ve esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

Yönetim: ASR sahipleri, AS Roma tarafından yayınlanan çeşitli sözleşmeyi bağlayıcı "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler.

Ödüller: ASR sahipleri, Socios'taki anlaşmalardan ödüller kazanabilir.

Stake etme: Gelecekte ASR, Non-Fungible Token (NFT) ödülleri kazanmak için stake edilebilir.

Yatırımcısına 7 gün 24 saat telefon desteği sağlayan ilk Türk borsası olan ICRYPEX’te siz de hesap açın ve en düşük komisyon oranlarıyla hızlıca Bitcoin ve Kripto para satın alın.

ASR'nin toplamda 10.000.000 token arzı var, bunun 1.220.010'u başlangıçta bir Taraftar Token Teklifi aracılığıyla kulüp taraftarlarına dağıtıldı. Kalan tokenlar AS Roma tarafından tutulur ve topluluk etkinliklerine ve Binance Launchpool'a katılarak ve ayrıca doğrudan borsalardan satın alınarak elde edilebilir.

ASR Coin Nedir?

AS Roma Fan Token (ASR), AS Roma taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize bir etki payı veren bir yardımcı programdır. Token, kullanıcıların özel ödüller, kulüp tanınırlığı ve daha fazlası için rekabet etmesine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı görevi görür.

ASR token sahipleri, AS Roma tarafından yayınlanan çeşitli "taraftar kararları" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilir. AS Roma sözleşme sonuçlarına göre hareket etmekle yükümlüdür. Katılımcı sahipleri Socios platformuyla etkileşime girebilir ve aşağıdakiler dahil olmak üzere ödüller kazanabilir:

Maç günü biletleri.

Özel deneyimler.

Resmi çevrimiçi mağazalardan geri ödeme teklifleri.

Uygulama içi CHZ bonusları.

Dijital rozetler.

Kulübe özel NFT'ler.

Gelecekteki ASR tokenı yardımcı programı şunları içerir:

VIP ürün ve hizmetlerini kullanmak için ASR tokenlarını harcamak.

ASR erişimini ortak uygulamalara / sitelere entegre etme.

NFT ödülleri için ASR stake etme.

Oyunlaştırılmış Yardımcı Program (blockchain tabanlı oyunlar için NFT'ler).

Gerçek Dünya Hizmet Programı (mülkiyeti, gerçek dünya mal sahipliği anlamına gelen NFT'ler, stadyumlara VIP erişimi, maç günü biletleri vb.).

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ