Bölgesel bir dijital varlık etkinliği olan Asia Crypto Investment Forum'u (ACIF), 28 Kasım 2019'da Tayland InterContinental Bangkok'ta düzenlenecek.

Asia Crypto Investment Forum (ACIF) Etkinliği Yaklaşıyor

Bölgesel bir dijital varlık etkinliği olan Asia Crypto Investment Forum'u (ACIF), 28 Kasım 2019'da Tayland InterContinental Bangkok'ta düzenlenecek. Etkinlikte, BTC.com'dan Bayan Paphy Cai, BITMAIN'den dünyanın en büyük bitcoin madencilik bilgisayar üreticisi Bayan Jennifer Na, Tayland'ın bir numaralı dijital döviz ticaret sitesi olan Bitkub'un kurucu ortağı Bay Atthakrit Chimplapibul ve Hashcube Co.'nun kurucu ve İcra Kurulu Başkanı Bay Young Ho Kim Güneydoğu Asya bölgesinde dijital varlık ve blok zinciri teknolojisi ile ilgili bilgiler sunmak için bu etkinliği organize etmeye karar verdi.

28 Kasım 2019'da gerçekleşecek olan seminerde, Asya Kripto Yatırım Forumu (ACIF) hakkında açıklama yapan Hashcube Co. kurucu ortağı ve İcra Kurulu Başkanı Bay Young Ho Kim varlık ve blokzinciri teknolojisi ile birlikte dijital temaların altını çizeceğini belirtti. Etkinlik, BITMAIN, BTC.com, Bitkub, Cryptomind, Coinloan, Hdac, Tokenizer ve CoolbitX gibi sayısız önde gelen şirketlerinden olan onurlu uzmanlarla güçlerini birleştirecek. Bu bağlamda, Hashcube, Güneydoğu Asya bölgesindeki tüm ülkelerde dijital varlık ve blokzinciri teknolojisini içeren bilgileri sunmak için bu forumun bir dizisine ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Ayrıca,“ACIF”, aynı zamanda endüstrinin büyümesini ilerletmek, etkileşimleri başlatmak ve yeni gelenlerin faydaları için kullanılabilecek fırsatlar sunan yaklaşımlar sunmaktadır. Young Ho Kim konuyla ilgili şunları söyledi:

“Bu forum göz önüne alındığında, dijital varlıkların kullanımı amacıyla Tayland halkını daha fazla gelişmeye teşvik etmek ve teşvik etmenin yanı sıra, kripto para birimi meraklılarına bilgi ve anlayış iletmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, Tayland daha önce dijital varlık endüstrisinin yasallaşmasını bir kraliyet kararnamesi yoluyla, kripto para birimini düzenleyerek ve bir ICO (İlk Para Arzı Teklifi) biçiminde fonlama önerileri tanımlayarak teşvik etmişti. Önemli olarak, Tayland ilk ülke ve dijital varlık endüstrisinin ümit verici bir adımı olarak kabul edilir. Bu nedenle, Taylandlı arkadaşların gelecekte karşılıklı yarar sağlamak için blockchain teknolojisi alanında daha fazla bilgi edinmeleri için büyük bir fırsat geliyor ”

Seminer, mevcut geleneksel varlıkları Cryptomind tarafından aktarılan dijital varlığa dönüştürme yolları gibi konulara değinecek. İçerik, BITMAIN tarafından Bitcoin madenciliğinin geleceğinin önümüzdeki yıllarda iki kat daha zor olabileceği, BTC.com tarafından çevrimiçi bitcoin cüzdanları, Bitkub tarafından dijital bir döviz değişimi sitesi kullanmanın yolları, Coinloan tarafından dijital varlık kredisi, CoolbitX tarafından kripto depolama cihazlarının güvenliği, Hdac tarafından teknolojiyi pazarlamanın, dijital varlık alanının finansal ürünleri arasında değişiklik yapma yolları Tokenizer ve Hashcube ve Hashmax tarafından paylaşılan dijital varlık yatırımı gibi çeşitli konulardan oluşacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ