Axie Infinity sahipleri, AXS'in etkileyici boğa koşusunun ardından kâr elde etmeye hazır olabilir.

Axie Infinity sahipleri, AXS'in etkileyici boğa koşusunun ardından kâr elde etmeye hazır olabilir.

Axie Infinity, çoğu kripto para birimi kendi yükseliş trendlerini sürdürmek için mücadele ederken büyük kazançlar elde ediyor. Şimdi, AXS yükseliş trendi devam etmeden önce bir düzeltmeye hazırlanıyor olabilir.

Axie Infinity Aşırı Alınmış Görünüyor

Axie Infinity bir düzeltme nedeniyle olabilir. Popüler NFT oyununun AXS tokeni, herhangi bir belirgin yavaşlama belirtisi olmadan yükselmeye devam ettiği için son haftalarda kripto para birimi meraklılarını şaşırttı. Yalnızca son beş gün içinde, AXS fiyatı, 24 Temmuz'da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 50 $'a ulaşmak için en düşük 14 $'dan %253 gibi büyük bir hızla fırladı.

Ani yükseliş, 12 saatlik grafikte kırmızı dokuz mum şeklinde bir alım sinyali sunan Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesi tarafından bekleniyor gibi görünüyor.

Bu teknik endeksin, Axie Infinity'nin bir sonraki adımını belirlemede oldukça etkili olduğu kanıtlanmıştır. Tokenin Kasım 2020'deki başlangıcından bu yana, TD yerel zirveleri ve dipleri tahmin ediyor.

İlginç bir şekilde, TD Sequential şimdi Axie Infinity'nin 12 saatlik grafikte yeşil bir dokuz mum çubuğu sunmasının ardından aşırı alım seviyelerinde işlem gördüğünü gösteriyor. Düşüş formasyonu, yükseliş trendi devam etmeden önce bir ile dört on iki saatlik mum çubuğu düzeltmesinin göstergesidir.

Doğrulanırsa, AXS 28 $ civarında % 61.8 Fibonacci Geri Çekilme Seviyesine Düşebilir

 Kaynak: TradingView

Axie Infinity'nin zincir üzerindeki etkinliği, ağa katılan yeni günlük adreslerin sayısı azaldıkça karamsar tezi daha da doğruluyor.

IntoTheBlock'un Günlük Aktif Adresler modeli, ağ büyümesi ile AXS'nin fiyat hareketi arasında düşüş eğilimi gösteriyor. Oluşturulan yeni günlük adreslerin sayısı 13 Temmuz'da fiyatlar yükselirken 306 adresle zirve yaptı.

Bu tür piyasa davranışı, yatırımcıların kar elde edebileceğini ve Axie Infinity'nin arkasındaki aşağı yönlü baskıyı artırdığını gösteriyor.

Kaynak: IntoTheBlock

Axie Infinity'nin sunduğu çoklu satış sinyallerine rağmen, yatırımcıların tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 50 $'a dikkat etmesi gerekiyor. AXS'yi bu önemli fiyat noktasının üzerine iten bir yükseliş eğilimi, düşüş görünümünü geçersiz kılacak ve daha yüksek seviyelere yol açacak kadar önemli olabilir.

Bu tür benzersiz koşullar altında, bu kripto para birimi psikolojik 100 dolar seviyesine ulaşmadan önce 72 doları hedefleyebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ