ASTROON, kripto meraklıları için benzersiz ve heyecan verici bir deneyim sunmayı amaçlayan yenilikçi bir kripto projesidir.

Astroon, İlk Mobil Oyunu Astroon Fall

ASTROON, kripto meraklıları için benzersiz ve heyecan verici bir deneyim sunmayı amaçlayan yenilikçi bir kripto projesidir. Proje, kullanıcılar için sürükleyici ve etkileşimli bir eğlence deneyimi yaratmak için animasyon filmleri, NFT'leri ve bir yardımcı programı bir araya getiriyor.

Projenin vizyonu, kullanıcılara iki sevilen karakter Astro ve Roon ile Dünya'dan Ay'a heyecan verici bir maceraya atılabilecekleri büyülü bir yolculuk yaratmaktır. ASTROON, NFT koleksiyonları ve oyun içi öğeler satın almalarını ve takas etmelerini sağlayacak tokeni $AST aracılığıyla kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

ASTROON'un benzersiz özelliklerinden biri de NFT koleksiyonudur. Koleksiyon, Astro ve Roon'un 8000 versiyonundan oluşuyor ve her bir NFT, değerini belirleyen dört farklı varlıktan oluşuyor. NFT koleksiyonu, bronz, gümüş, altın ve platin NFT'ler dahil olmak üzere dört farklı değer kategorisine sahiptir ve dört varlığın toplam puanı NFT'nin değerini belirler.

NFT koleksiyonuna ek olarak ASTROON, 29 Temmuz 2023'te $AST adlı yardımcı tokenini piyasaya sürecek. Tokenin toplam arzı 25.000.000'dir ve ASTROON ekosisteminde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcılar ön satışlara katılmak, oyun içi satın alımları kullanmak ve ASTROON topluluğuna katılmak için $AST'yi kullanabilir. Kullanıcı bir NFT'ye sahipse, NFT'nizin nadirliğine bağlı olarak günlük tokenler da alır.

Astroon'un Astro ve Roon'un maceralarını temel alan ilk mobil oyunu Astroon Fall, App Store ve Google Play Store'da da mevcut. ASTROON'un yol haritasında Q3 ve Q4'te piyasaya sürülecek iki mobil oyun daha var. Oyunlar, sonsuz eğlence ve kullanıcıların sevdikleri karakterlerle daha fazla zaman geçirmeleri için bir yol sağlar.

Oyun içinde, kullanıcıları buna göre ödüllendiren iki skor tablosu vardır. Ana liderlik tablosu en yüksek puanı alan oyuncuları ödüllendirecek şekilde yapılandırılmıştır ve en iyi 50 oyuncu 1200 USDT'lik ödül havuzunu paylaşacaktır. Öte yandan token skor tahtası, oyuncuların oyunu oynarken kaç token topladığını gösterir, bu tokenler sadece temsili iken, kullanıcılara toplanan token miktarlarına göre belirli ödüller verilir.

Projenin amacı, kullanıcılara topluluğa katılabilecekleri ve ekosistemin büyümesine katkıda bulunabilecekleri büyüleyici ve heyecan verici bir yolculuk yaratmaktır. Sınırlı token arzı ve geri alımlarıyla ASTROON, $AST tokeninin uzun vadede değerli bir varlık olarak kalmasını sağlayarak kripto meraklıları için akıllı bir yatırım olmasını sağlar.

ASTROON, kripto alanında yeni ve heyecan verici bir şey arayan kullanıcılar için heyecan verici ve ilgi çekici bir deneyim sunuyor. ASTROON topluluğuna bugün katılın ve Astroo ile Roon'un yolculuğunun bir parçası olun.


ASTROON Hakkında

ASTROON, iki sevimli karakter olan Astro ve Roon'u içeren devrim niteliğinde bir NFT kripto projesidir. Bu proje, kullanıcılara dünyadan aya büyüleyici bir yolculuk sunmak için tasarlanmıştır. Proje, Astro ve Roon'un heyecan verici maceralarına dayanan bir dizi mobil oyun geliştirdi.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ